Cengiz Bank, Ramazan Bayramı'nı Kutladı Cengiz Bank, Ramazan Bayramı'nı Kutladı

%100 SİGORTACI
Birleşik Sigortacılar Sigorta Brokerliği Kilimli Şubesi Temsilcisi ve AK Parti Çatalağzı Beldesi eski Başkanı Demirhan Demircioğlu, Çatalağzı, Kilimli ve Zonguldak halkının Ramazan Bayramı'nı kutladı.

Demircioğlu mesajında; "Sevinç ve mutluluğun paylaşıldığı, toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan Bayramı’nı daha hep birlikte karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.
 
Hepimiz için büyük anlam taşıyan bayramlar; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeniden güç kazandığı, millet olma şuurunun kuvvetlenerek daha yoğun yaşandığı istisnai günlerdir. Bu kutsal günleri fırsat bilerek, ulusal birlik ve beraberliğimizi her koşulda korumalı, iyiye ve güzele yönelmeli, çatışma yerine uzlaşmayı, kavga yerine hoşgörüyü benimsemeli, gönül ve ruh birliği içinde hareket ederek birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız. 
 
Bu duygu ve düşüncelerle; çok değerli Çatalağzı, Kilimli, Zonguldak halkının ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, barış, sevgi ve hoşgörünün egemen olduğu bir dünyaya vesile olmasını diliyorum” dedi.