DEVREKLİ SPORCULAR BAŞARILARINA HER GÜN BİR YENİSİNİ EKLİYOR

Devrek Belediyespor alt yapısında yetişen sporcular başarılarına her geçen gün bir yenisini ekliyor.

Devrek Belediyesi ve Antrenör Mustafa Danacı'nın katkı ve çalışmalarıyla Devrek Belediyespor alt yapısından yetişen sporculardan oluşan 1. Lig Badminton Takımı ilk sezonunda başarılı sonuçlara imza attı.

24-26 Mayıs tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen deplasman maçlarında iyi bir performans sergileyen Devrek Belediyespor 1.Lig Badminton Takımı müsabakalardan ödülle döndü.

DEVREK BELEDİYESPOR MİNİK KIZ VOLEYBOL TAKIMI 1.OLDU

Devrek Belediyespor Minik Kız Voleybol Takımı, Çaycuma Gençler Birliği Voleybol Turnuvasında harika bir performans sergileyerek birinci oldu.

Antrenörler Ömer Dalgıç ve Muradiye Azak yönetiminde çıktıkları bütün maçları kazanan Devrek Belediyespor Minik Kız Voleybol Takımı büyük alkış aldı.

“EKİPLERİMİZ İLÇEMİZİN DÖRT BİR YANINDA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR” “EKİPLERİMİZ İLÇEMİZİN DÖRT BİR YANINDA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR”

BAŞKAN ULUPINAR, “GURUR DUYUYORUM”

Genç sporcuların başarılarından dolayı büyük gurur duyduğunu belirten Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, “ Devrek Belediyesporumuzun alt yapısından yetişen genç sporcularımızın, evlatlarımızın başarıları bizleri çok mutlu ediyor. Sporcularımız ilçemizi, ailelerini, bizleri başarıyla temsil ediyorlar. Bizleri gururlandırıyorlar. Devrek Belediyesi olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonrada spor ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz. Tüm sporcularımızı başarılarından dolayı kutluyor, gençlerimizin, çocuklarımızın yetişmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Editör: Haber Merkezi