Akdemir, Kurban Bayramı'nı Kutladı Akdemir, Kurban Bayramı'nı Kutladı

Kozlu Park AVM'deki modern tasarım ofisinde hizmet veren, pek çok başarılı projeye imza atan Erşen Baloğlu Mimarlık Hizmetleri firma yetkilisi genç mimar Erşen Baloğlu, Kozlu, Zonguldak halkının ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutladı. 

Baloğlu mesajında;

"Paylaşma ve yakınlaşmanın zirveye ulaştığı dini bayramlarımızdan Kurban Bayramı'na millet olarak kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bilindiği üzere Bayramlar; birleştirici ve bütünleştirici özelliği ile toplumsal hayatımızda önemli bir yere sahiptir. İyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı müstesna günlerimizdir. İnsanlar arasında kardeşliğin canlanmasına, birlik ve beraberliğin pekişmesine, sevinç ve kederlerin paylaşılarak milletçe el ele, gönül gönüle, dirlik ve düzenliğimizin devamına vesiledir. Kısacası Bayramlarımız millet olma şuurumuzun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir.

Kurban Bayramı'nın insanlığa, ülkemize ve halkımıza barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Bu duygularla; Kozlu, Zonguldak halkımızın ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı'nı içtenlikle kutluyor, sağlık ve mutluluk içinde, nice huzurlu günlere hep birlikte ulaşmayı temenni ediyorum" dedi.

ersenbaloglumimarlik.com

Erşen Baloğlu Mimarlık 2

Editör: Haber Merkezi