Eskişehir ve Kastamonu’yu örnek gösterdi! 20 yıldır yapılmayan hizmetlerden biri

Zonguldak Tiyatroya Doyacak Zonguldak Tiyatroya Doyacak

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, Üzülmez deresi hakkında açıklamalarda bulundu.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, 20 yıldır Üzülmez Deresi'nin kötü bir vaziyette olduğunu söyleyerek, eğer derede çalışma yapılabilse Kastamonu ve Eskişehir’deki güzel görüntüye kavuşabileceğini ifade etti.

Dereli açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Zonguldak’ın çözülmeyen bir sorunundan bahsetmek istiyorum. Zonguldak’ta dolaştıkça insan dertleniyor. Zonguldak’ın Türkiye standartlarının çok çok altında kent yaşamı sürdüğünü hep söyledik ve ifade ettik. Bugün yanı başımızdaki Kastamonu’da, gene Anadolu Eskişehir’de kentin içerisindeki derelerin ne halde, sosyal hayatın nasıl olduğunu internete yazsak görüyoruz.

Bugün kent merkezindeki Üzülmez Deresi'nin durumuna bakın. Bu dere yıllardır böyle. Bu derenin kentleşme ile ilgili çalışmaları 20 yıldır yapılmıyor. Zonguldak’ta yapılmayan bir çok hizmetten biri. Yanıbaşımızdaki Kastamonu’da, Eskişehir’de nasıl olduğunu biliyoruz. Kıymetli vatandaşlar internetten açarak bilebilirler. Bugün kentin merkezinden geçen derenin, sosyal yaşantının derenin altındaki gezi yollarının yapılarak vatandaşların bu imkandan nasıl faydalandığını görebilirler. Bu mu Zonguldak’a yapılan iyilik. Bu mu Zonguldak’a iktidar belediyesinin yapılmış olan iyilik. Bu mu Sayın Cumhurbaşkanımızın Zonguldak Belediyesine, Zonguldak laik gördüğü hayat. Eğer gerçekten destek alabiliyor olsak bırakın Eskişehir’deki porsuk çayının etrafı gibi olmayı Kastamonu’daki sosyal donatı hayatı hakketmiyor mu? Lütfen Zonguldaklılar olana gidene bir bakın. Gelin 31 Martta bunları değiştirelim.” dedi.