Elmas TV çalışanı olan, yazdığı yazıların  çoğunluğunda sadece gazetecileri eleştiren Ergin Özkul'un iddialara göre 200 promilin üzerinde alkollü araç kullanarak  trafiği tehlikeye soktuğu anlarda uygulamaya yakalandıği öğrenildi.

HAKKINDA ADLİ İŞLEM BAŞLATILDI!
Sahibi olmakla övündüğü ve tek bir sigortalı ve maaşlı çalışanı olmayan Lens Medya'da kafasına göre haber yayınlayan ve çoğu zaman güncellenmediği halde LENS MEDYA adı altında EREN HOLDİNG gibi kurumsal  firmalardan ''emeksiz'' bir şekilde abonelik alıp köşe yazılarında 'dürüstlük' taslayan Ergin Özkul'un uygulamaya yakalandığı ve uygulama yapan emniyet mensuplarına diklendiği iddia edilirken alkollü araç kullanması nedeniyle para cezası aldı ve hakkında yüksek promilli alkollü bir şekilde araç kullandığı için 'trafiği tehlikeye sokmaktan' adli işlem başlatıldı.

EHLİYETİNE EL KONULDU!
Ergin Özkul'un ayrıca ehliyetine el konulurken önümüzde ki günlerde ehliyetsiz bir şekilde araç kullanıp kullanmayacağı merak ediliyor.

Zonguldak Belediyesi 'AĞLAMA DUVARI' oldu! 2'inci Projede 'HAYALDE' kaldı ! Zonguldak Belediyesi 'AĞLAMA DUVARI' oldu! 2'inci Projede 'HAYALDE' kaldı !

ERGİN ÖZKUL HAPİS CEZASI ALABİLİR!
Trafik kanunlarına göre 100 promil üzerinde alkollü araç kullannalar hakkında Tespit edilen duruma göre, 100 promil ve  üstü alkollü oldukları belirlenen sürücülerin durumu Türk Ceza Kanunu'nun 179. maddesinin üçüncü fıkrası kapsamında değerlendirilir.
Bu hüküm gereği, mahkeme tarafından yapılan yargılama sonucunda, suçlu bulunan kişilere bir yıldan altı yıla kadar hapis cezası verilebilir.