Yavuzyılmaz Sözcü'ye konuştu; 'Yasa değişikliğine 29 harf yetmedi' Yavuzyılmaz Sözcü'ye konuştu; 'Yasa değişikliğine 29 harf yetmedi'

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) ile Efem Home Bellona Zonguldak Soğuksu Şubesi arasında indirim anlaşması imzalandı.

Genel Maden İşçileri Sendikası adına Genel Mali Sekreter Yalçın Yiğit ile firma yetkili Mesut Sel arasında GMİS üyelerine ve birinci dereceden yakınlarına yönelik indirim protokolü imzalandı. Protokole göre; sendika üyeleri ve birinci derece yakınları şu indirimlerden yararlanacaktır;

69.000 TL üzeri alışverişe EURO 2024 Futbol Topu hediye veya yüzde 5 indirim, her seçenekte tüm kartlara 9 taksit.

99.900 TL üzeri alışverişlere yüzde 5 indirim ve orijinal milli takım forması hediye veya yüzde 10 indirim, her seçenekte tüm kartlara 9 taksit.

199.900 TL üzeri alışverişlere yüzde 5 indirim ve Arçelik 82 Ekran Televizyon hediye veya yüzde 10 indirim, her seçenekte tüm kartlara 9 taksit uygulanacaktır.

Ayrıca Word karta 9 taksit istenmesi durumunda ilave yüzde 5 ekstra indirim kazanılacak.

Bunların dışında üyelere banka finansman yöntemiyle 250.000 TL’ye kadar şimdi al 3 ay sonra 9 taksitle ödeme imkanından yararlanabilirler.

Sendika üyeleri, sendika ve kurum kimlik kartlarıyla başvuru yapmaları halinde protokol kapsamındaki indirimden yararlanabilecek.

Protokol hakkında detaylı bilgi 0530 341 76 58 numaralı hattan alınabilecek.

Editör: Haber Merkezi