Gökçebey Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Vedat Öztürk'ün yeni dönem için açıkladığı projeler ilçede heyecan yarattı. Yeni dönemde Gökçebey'i Kültür Merkezi'ne kavuşturacağını duyuran Öztürk, halkın takdirini kazandı. İlçede büyük oranda eksikliği hissedilen Kültür Merkez'nin ilçeye kazandırılacak olması vatandaşı memnun etti. Muhalefette olmasına rağmen durmadan yorulmadan Gökçebey'e hizmet için mücadele eden, gece gündüz çalışan Öztürk, açıkladığı projeleri gerçekleştirebileceğine dair halkın güvenoyunu aldı. 

Öztürk, Kültür Merkezi projesi ile ilgili şu bilgileri aktardı; 

“İlçemizdeki okullarımızın, öğrencilerimizin yanı sıra vatandaşlarımızın da gerekli etkinliklerini yapabileceği, modern bir kültür merkezi inşa edeceğiz. Burada gerek tiyatro, gerek konser, gerekse kongre gibi etkinliklerin düzenlenebileceği bir amfi salon, gerekse sergi gibi etkinliklerin de yapılabileceği çok amaçlı salonu bulunduran modern bir merkez olacak. Kültür Merkezi ile gelişen Gökçebey’imizin önünü daha da açarak, ilçenin özelliklerini genişletmek amacını gütmekteyiz.

İlçenin alt ve üst yapı sorunlarını gidermekle uğraşmaktan, kültür ve sanatta eksik yönlerini fark etmediğimiz sanılmasın. Bu alanlarda da etkin adım atmak için önce acil sorunların çözümü ile emek harcadık.

GÖKÇEBEY KUZEYİN YILDIZI OLACAK!

Daha önceleri de çok defalar dile getirdiğimiz gibi; ‘Gökçebey kuzeyin yıldızı olacak’ demiştik. Bu hedef doğrultusunda tüm personelimizle, ‘neler yapabiliriz?’ diye mesai harcıyoruz. Eksiklikleri biz de görüyoruz. Şimdi ilçemizin kabuk değiştirme zamanı. Halkımızın da teveccühü ile yeni dönemde bu sosyal belediyecilik gibi, turizm, kültür sanat gibi alanlarda da girişimlerimizin olacağını söylemekten gurur duyarım.

Kültür Merkezi de bunun önemli bir ayağı. Halkımızla birlikte başaramayacağımız işin olmadığını, bugüne kadar yaptığımız hizmetlerle, halkımız da bilincinde ve bize güveniyor. Güvenlerini sarsmadık, bundan sonra da böyle olacak.

Aksini söyleyenler 10 yıl önceki Gökçebey’i bir gözlerinin önüne getirsinler, boş durmadığımızı anlayacaklardır” dedi.

Öztürk, Cumartesi Günü Mitingde Çok Önemli Açıklamalar Yapacak! Öztürk, Cumartesi Günü Mitingde Çok Önemli Açıklamalar Yapacak!

G12

G18