Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürü Salih Erden'i ziyaret etti.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

Sabah ilk olarak İl Müftülüğünü ziyaret eden Başkan Adayı Dereli’nin şimdiki durağı Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürü Salih Erden oldu.

Başkan Adayı Dereli’ye, Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer ve partililer eşlik etti.

Yavuzyılmaz Sözcü'ye konuştu; 'Yasa değişikliğine 29 harf yetmedi' Yavuzyılmaz Sözcü'ye konuştu; 'Yasa değişikliğine 29 harf yetmedi'

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Kentin içinde depolar olsun, kentin içerisindeki farklı alanlar olsun, geçmişle ilgili bir çok sıkıntı önümüze geliyor. Limanın burada olması Kardemir'in depolarının burada olması önümüzdeki sorunları gösteriyor. Lavuar Alanı'yla alakalı bu akşam televizyon programında birşeyler söyleyeceğim. Köprü yıkımı sonrasında keşmekeş, Zonguldak’ın sorunları çok. İnşallah Zonguldak’ın sondajını yaptık, şimdi inşaasını yapacağız” dedi.

Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürü Salih Erden ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Adayı Dereli’ye başarılar diledi.

Ardından Başkan Adayı Dereli, kurum personellerini ziyaret ederek desteklerini istedi.

Editör: Haber Merkezi