22. Dönem CHP Zonguldak Milletvekili Harun Akın, CHP Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu'nu ziyaret ederek seçim başarısı için tebrik etti. 

Yeni dönemde seçilen tüm CHP'li belediye başkanlarını ziyaret etmek için Zonguldak'a gelerek bir dizi ziyaret gerçekleştiren Akın, Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem'e yapacağı ziyaret öncesi CHP Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu'nu ve Yönetimini ziyaret ederek tebrik etti. 

Akın, Zaimoğlu ve ekibini 31 Mart seçimlerinde elde edilen başarıdan dolayı teşekkür ederek kutladı. Akın yaptığı açıklamada; “Yerel seçimler bitti. Seçilen belediye başkanlarımız var. O çerçevede dün Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci'yi ziyaret ettim. Bugün de merkez ilçede il belediye başkanımızı ziyaret edeceğim. Hayırlı olsun dileklerimizi ileteceğiz. Tabii ki merkez ilçeye uğramadan il belediyesine gitmek olmaz diye düşündük. Şimdi de Osman Başkana uğradık. Merkez ilçe yönetimini de kutluyoruz bu başarılarından ötürü” dedi.

Mv. Ertuğrul Zonguldak Kömürspor İçin TBMM'de Basın Toplantısı Düzenledi Mv. Ertuğrul Zonguldak Kömürspor İçin TBMM'de Basın Toplantısı Düzenledi

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu açıklamasında, “Değerli vekilimize, Merkez İlçemize geldiklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisiyle siyaset yapmak, kendisiyle beraber olmak bizim için mutluluk verici bir hadise. Kendisi özellikle bu son belediye seçimlerinde sağ olsun, belediye başkan aday adaylığından sonra, gövdesini koyarak Zonguldak'ta çok değerli çalışmalar yaptı ve partimize güç kattı. Bundan dolayı sayın vekilimize bir kere daha huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Zaten Zonguldak'ın çocuğu. Zonguldak'ta Cumhuriyet Halk Partisi'yle özdeşleşmiş bir isim. Yapması gereken buydu, doğrusu buydu. Bu nedenle kendilerine gerçekten minnettarız. Buraya da ayrıca siyaseti bilen bir insan olarak il belediyesini ziyaret etmeden evvel merkez İlçeye uğraması da kendisinin siyasi nezaketini de ortaya koymuştur. Bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum” dedi.