‘Zonguldak için önemli olan bir kurumu ziyaret ediyoruz’

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Zonguldak için önemli olan bir kurumu ziyaret ediyoruz. Zonguldak ticaretinin lokomotifi olan para ve mal sanayicinin malı. Kamu artık ülke ve Zonguldak’ta kaynak sağlayamıyor. Zonguldak ve Türkiye için bunları konuşacağız”dedi.

Zonguldak İl Müftüsü Vergi mi Kaçırıyor? Zonguldak İl Müftüsü Vergi mi Kaçırıyor?

Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer, Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli Ticaret ve Sanayi Odası(TSO)’yu ziyaret etti.

Ziyarette Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Başkanım ve yönetim kurulu üyeleri bizleri kabul ettiler. Zonguldak için önemli olan bir kurumu ziyaret ediyoruz. Zonguldak ticaretinin lokomotifi olan para ve mal sanayicinin malı. Kamu artık ülke ve Zonguldak’ta kaynak sağlayamıyor. Zonguldak ve Türkiye için bunları konuşacağız. Kendisi uzun yıllardır tanıdığımız önemli  bir başkanımız. Yeni Zonguldak için bu ziyareti tamamlayacağız”dedi.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir ziyaretleri için Saadet Partisi teşkilatına teşekkür ederek, yerel seçimlerde başarılar diledi.

Birlik beraberlik mesajlarının verildiği ziyaret hatıra fotoğrafını çekilmesinin ardından sona erdi.

Editör: Haber Merkezi