'Enkaz edebiyatı' yapmaya çalışanların manipülasyonu! 'Enkaz edebiyatı' yapmaya çalışanların manipülasyonu!

Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Zonguldak Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan'ın 2024-2029 dönemi yapacağı projelerin ve meclis üyelerinin tanıtımı için Dedeman Otel'de lansman programı düzenlendi.

Yeni dönemde yapacağı 7 projeyi açıklayan Alan, Kapuz Sahili Projesini de tanıttı. 

Kapuz- Orta Kapuz ve Tersane'yi birleştiren Kapuz sahili Projesini açıklayan Alan, kadınlar için ayrı bir plaj yapılacağını duyurdu. 
Kapuz Plajı'nda haftada 2 günün kadınlara tahsis edildiğini ancak 2 günün yetmediğini belirten Alan, yeni projede sadece kadınların kullanacağı bir plaj oluşturulacağını söyledi. 

Alan, "Haftada iki gün yetmez. Kadınlarımıza bir sürprizimiz var. Sadece kadınların kullanabileceği bir plaj hayata geçireceğiz ve kadınlarımız orada rahat bir şekilde denize girebilecekler" dedi. 

Yeni dönemde yapılacak olan projeleri tanıtan Zonguldak Belediye Başkanı Alan, 31 Mart'ta ipi göğüsleyeceklerini ve hizmetlerin devam edeceğini belirtti. 7 yeni proje açıklayan Alan, "Bu şehirde 2024-2029 arasında neler bizi bekliyor? Neleri yapmak istiyoruz? Sizlerin hayalleri nedir? Çünkü projelerimizi, sizlerin hayallerine göre dizayn ettik. İnşallah onları açıklayacağım. 2019'da ben yine buradaydım. Sizler de buradaydınız. Şimdi Cumhur İttifakı adayı olarak karşınızdayım. Milliyetçi Hareket Partili kardeşlerim, ülkücü kardeşlerim de bu aileye dahil oldu.

59 ayı geride bıraktık. Şimdi daha güçlüyüz. Bir farkımız daha var. Yaptıklarımız var. Artık bir karnemiz var. 10 yıl bir hizmet yapmayanlar gibi değiliz. 5 yıl boyunca şu bu demeden sadece biz insanımıza emeğin emekçinin başkentine hizmetkar olmaya gayret ettik. Bunu yaparken teşkilatımız vardı. Kadınlarınız, gençlerimiz, sizler vardınız. İnşallah bir daha başaracağız. Muhtarları unutmam mümkün değil. Köy muhtarlarımız da yanımızdaydı. 

ZB Nedir? Zoru Başardık. Zonguldak’ın geçmişidir. Tarihidir. Geleneğidir. Şifresidir. İnşallah daha da zorları başaracağız. Yapılamayanları yaptık. Yıkılamayan denilenleri yıktık. İnşallah daha da zorlarını yapacağız. 10 gün sonra ne olur onu da göreceğiz. ZB bundan sonra Zonguldak’ın şifresi olacak. Eski Zonguldak yeni Zonguldak.  İnşallah 31 Mart'ta ipi göğüsleyeceğiz. Kaldığımız yerden devam edeceğiz" dedi.