Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan, Zonguldak'ta ve tüm mahallelerinde gerçekleştirdiği seçim çalışmalarında vatandaşın yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılanıyor. Yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Alan, yeni dönem için açıkladığı projelerle de heyecan yarattı. 

Fevkani Köprüsü'nün yıkılarak Zonguldak'ın önünün açılmasında öncü olan Alan, en çok da bu nedenle takdir topluyor. Yeni dönem için yapacağı projelerden; Kapuz Plajı Birleştirme projesi, Kent Meydanı projesi, Sahil Yolu Projesi, Terminal Projesi, Galericiler ve Kargocular Sitesi projesi, Badalıoğlu Parkı, Bahçelievler Millet Bahçesi projeleri ile Zonguldak halkında heyecan uyandıran Alan, vatandaşla buluştuğu her ortamda vatandaşın kendisine olan güvenini hissediyor. 

Borç Bahane Edilerek Sözlerin Yerine Getirilmemesi Söz Konusu Değildir! Borç Bahane Edilerek Sözlerin Yerine Getirilmemesi Söz Konusu Değildir!

"Şehrimize kazandırmış olduğumuz hizmetlerin mutluluğunu hemşehrilerimizin yüzlerinde görmek çalışma aşkımızı daha da güçlendiriyor. HEP BİRLİKTE daha güzel işlere imza atacağız inşallah" diyen Alan, gelecek dönemde Zonguldak'ın çehresinin çok daha değişeceğini ve vatandaşın yüzünün güleceğini belirtti.