SEVGİ VE BARIŞ PLAJI, CUMA GÜNÜ AÇILIYOR SEVGİ VE BARIŞ PLAJI, CUMA GÜNÜ AÇILIYOR

Ramazan ayının ilk gününde Kdz. Ereğli’de yaklaşık 1000 kadar vatandaş İYİ Parti Kdz. Ereğli Seçim ofisinde İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Meclis Üyesi Adayları ve Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli ile aynı sofrada buluştu.

İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, Kdz. Ereğli Belediyesi Önceki Dönem Başkanlarından Murat Sesli, Belediye Meclis Üyesi Adayları, aileleri ve yaklaşık 1000 kadar vatandaş ilk iftarını beraber açtı. 


Ramazan Ayı’nın Kdz. Ereğli, ülkemiz ve tüm islam elemi için hayırlara vesile olmasını dileyen Kdz. Ereğli Belediyesi Önceki Dönem Başkanlarından Murat Sesli, tüm Kdz. Ereğli halkının Mübarek Ramazan Ayı’nı tebrik etti. Sesli konuşmasında; “Mübarek Ramazan Ayı’nın ilk gününde ekibimiz ve halkımız ile beraber manevi bir ortamda aynı sofrada buluşmak ve dualarda buluşmak gerçekten çok güzel. Birliktelik bizim için çok değerli. Ramazan Ayı boyunca da İYİ Parti seçim ofisinde iftarlarımız olacak. Tüm halımızı beklerim. Belediye başkanlığım döneminde her mahalle de iftar yapıp, ardından feshane şenliklerinde eğleniyorduk. O günleri o kadar çok özledik ki; inşallah bir sonraki Ramazan ayında yine her mahallemizde iftar programımız olacak. Şimdiden bunu da duyurmuş olalım. Ben bu vesile ile tüm Kdz. Ereğlili hemşerilerimin ve İslam âleminin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Editör: Haber Merkezi