Satılmış Gebeş'in 20 yıldır belediye başkanlığını yürüttüğü Çaydeğirmeni Beldesi'nde çıkan yangınlara çevre ilçe ve beldelerdengelen itfaiye araçları ve itfaiye ekipleri ile müdahale yardımı devam ederken, Çaydeğirmeni Belediyesi kendi beldesi'ndeçıkan yangınlara son 20 yıldır halen daha aktif olarak müdahalede bulunamıyor.

AKP'li Başkan adayından şok sözler! Cumhurbaşkanına 'TAYYİP'',  Kardeşi ve Ortaklarına 'HIRSIZ' dedi ! AKP'li Başkan adayından şok sözler! Cumhurbaşkanına 'TAYYİP'', Kardeşi ve Ortaklarına 'HIRSIZ' dedi !

YANGINA DEVREK BELEDİYESİ MÜDAHELE ETTİ!
1 Şubat tarihinde Çaydeğirmeni beldesinde faaliyet gösteren Cilas Kauçuk firmasının boya bölümünde çıkan yangında 2 personel dumandan etkilenmiş ve maddi zayiat meydana gelmişti.
Çaydeğirmeni Belediyesi'nde 'itfaiye birimi' ve 'itfaiye aracı' olmaması nedeniyle çıka yangına CHP'li Devrek Beledyesi itfaiye ekipleri ve itfaiye aracı tarafından müdahalede bulunulmuş ve çıkan yangın büyümeden müdahele edilmişti.

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYESİ VİDANJÖR GÖNDERDİ!
Yangın Devrek Belediyesi'ne ait itfaiye ekipleri ve itfaiye aracı ile kontrol altına alınırken, Çaydeğirmeni Belediyesi ise yangın mahalline 'sulama aracı' ve 'vidanjör' ile katılımda bulunurken durumu görenler; 'Bizim başkan Gebeş anlaşılan yangını yanlış anlamış. Ya çiçek ekildi, sulamak gerekiyor sandığı için sulama aracını göndermiş ya da her ihtimale karşı foseptik temizliği gerekebilir diye vidanjör göndermiş' yorumlarında bulundular.

İTFAİYE ÖNCÜ ARACI NE İŞE YAIYOR?
Çaydeğirmeni'nde çıkan yangınlara müdahale birimi bulunmayan Çaydeğirmeni Belediyesi'nde itfaiye aracı ve itfaiye ekibi olan bir çok belediye de 'itfaiye öncü aracı' bulunmazken, 'milyonluk' itfaiye öncü aracı' olan Çaydeğirmeni Belediyesi'nin Cilas Kauçuk'ta çıkan yangına 'itfaiye öncü aracını' neden göndermediği ise merak konusu oldu.

VİDANJÖR İLE HATIRA FOTOĞRAFI
Diğer yandan yangına müdaalede bulunamayan Çaydeğirmeni Belediyesi'ne ait 'sulama aracı' ve 'vidanjör' yangın bölgesine gönderilirken yangına müdahalede bulunamayan bu araçlar özellikle 'personele' fotoğraflatırılarak basına servis edilmesi ise komik ve gülünç karşılanırken, 'Satılmış Gebeş'ten PR kasmak için değişik hareketler' yorumlarında bulunuldu.  

YANGINA MÜDAHALE EDEN DEVREK BELEDİYESİ EKİBİ VE İTFAİYE ARACI     

GEBEŞ'İN KONU MANKENLİĞİ YAPAN SULAMA VE VİDANJÖR ARACI!     

AKP'li Başkan SATILMIŞ GEBEŞ Seçim Arefesinde ALKOL MASALARINDA Görüntülendi ! AKP'li Başkan SATILMIŞ GEBEŞ Seçim Arefesinde ALKOL MASALARINDA Görüntülendi !

Satılmış Gebeş'e 'DUR MU' Diyecekler yoksa Birlikte 'KADEH Mİ' Kaldıracaklar ? Satılmış Gebeş'e 'DUR MU' Diyecekler yoksa Birlikte 'KADEH Mİ' Kaldıracaklar ?