AK Parti'li Ali Bektaş'tan büyük farkla seçimi alan Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci ilçede Zafer Turu attı.

Cumhuriyet Halk Partisi bayrakları ve Türk bayraklarıyla donatılan yüzlerce otomobil ile birlikte Kozlu'da Zafer konvoyu oluşturan Dökmeci, Kozlu'nun cadde ve sokaklarını gezerek halkı selamladı. 

CHP Kozlu İlçe Başkanlığı'nca düzenlenen zafer konvoyuna yüzlerce araç ve partili katıldı.
Altuğ Dökmeci, konvoyda halkı selamlayarak destekleri için teşekkür etti. Yeni Başkan Dökmeci'ye Kozlu halkı yoğun ilgi gösterdi. 

Altuğ Dökmeci konvoy sonrası açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Zor bir belediye aldık. Allah sonumuzu hayır etsin. Çalışmalara başladık. Ama kutlamalara devam edeceğiz tabii ki. İnşallah daha büyük kutlamalar yapacağız. Beş sene içinde elimizden geldiği kadar memleketimizdeki bütün insanları hak ettikleri hizmete kavuşturacağız.

İl Başkanından Altuğ Dökmeci'ye Ziyaret İl Başkanından Altuğ Dökmeci'ye Ziyaret

BOZULUM YAŞAMIŞ BİR BELEDİYE DEVRALDIK

İlk icraatımız kurumsal belediyeciliği sağlamak olacak. Çünkü bozulum yaşamış bir belediye ile karşı karşıyayız. İlk icraatımız müdürlüklerimizle toplantılar yaparak, alt kadrolarımızla toplantılar yaparak kurumsallığı ve liyakatı bir an önce hizmete geçirmek olacak. Çünkü gerçekten çalışılamaz şekle gelmiş bir belediyeyle karşı karşıyayız maalesef" dedi.

'İşçi alımı veya işçi çıkarma olacak mı?' sorusuna da yanıt veren Dökmeci; 

“4 aydır işçi çıkarımıyla alakalı bir şeyler söylüyorlar. İşçi çıkarımı falan yapmayacağız. Yapılmayacağını zaten söyledik. Öyle bir planımız yok. Hatta bize devletin gönderdiği personel arkadaşlarımız var. Onlarla da ne kadar çalışabilirsek çalışmaya devam edeceğiz. Onun haricinde, yeni personel alımı ihtiyaçlarımız olursa tabii ki onu da yapacağız. Ama bunu bir istihdam ofisi olarak değil, belediyenin bütün memlekete istihdam sağlaması gibi bir durum olamaz. İhtiyaç bağlamında spesifik özellikleri olan arkadaşlarımızı tabii ki kadromuza katacağız. Çünkü dışarıya daha çok harcama yapmak yerine kendi öz varlıklarımızdan bazı harcamalarımızı kapatmaya çalışacağız.” dedi.


Zaferin kazanılması için büyük özveriyle çalışan ve zafer turunda Başkan Dökmeci ile birlikte halkı selamlayan CHP Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan da Kozlu halkına destekleri için teşekkür etti.