Filyos Belediyesi'ni AK Parti'den alarak CHP'ye kazandıran ve Ömer Ünal'ın seçim kaybetmesine sebep olan Filyos'un yeni Belediye Başkanı Erol Acar bir teşekkür mesajı yayınladı. 

Acar mesajında şu ifadelere yer verdi; 

Sevgili Filyos’lu hemşehrilerim;
2024 mahalli idareler seçim dönemini geride bıraktık. Bu seçim sürecinde, başından sonuna kadar yorulmadan özveriyle bana destek veren arkadaşlarıma ve Belediye Başkanlığını bana layık gören Filyos’lu hemşerilerime canı gönülden bir kez daha teşekkür ediyorum.

Seçim süreci boyunca halkını bilen, Hakk’ını bilen, haddini bilen bir Belediye Başkanı olacağıma dair söz verdim. Sizlere adaletli, hakkaniyetli hizmet sözü verdim.Bugünden itibaren kolları sıvıyorum ve artık verdiğim sözleri yerine getirmek adına canla başla çalışacağım.

Akü Hırsızı Yakalandı... Akü Hırsızı Yakalandı...

Ben sizlere hizmet etmekten şeref duyarım.Belediyemiz siyaset makamı değil hizmet makamı olacak, hepinize bunun için söz veriyorum. Kimseyi ayrıştırmayacağım, cinsiyetine, inancına, mezhebine ya da partisine göre sınıflandırmayacağım. Söz verdiğim gibi bana oy versin vermesin tüm hemşehrilerimin Belediye Başkanı olacağım.

Bütün hemşehrilerimin hizmetinde olacağım ve Filyos’u kucaklayacağım.Bu şehirde artık barış içerisinde özgürce yaşayacağız, icraatlarımızla Filyos’u hep birlikte yücelteceğiz.Siz sevgili hemşehrilerim, hepinize de tekrar teşekkür ediyorum, sizlere layık olabilmek için tüm enerjimle gece gündüz demeden hizmet edeceğim.Saygı ve sevgilerimle…"dedi.