Saadet Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Sadece seçim döneminde hatırlanan emekliler olmayacak. Bir emekli platformu şeklinde belediyede özel bir durum oluşturmayı planlıyoruz. Bunları zaman içersinde sizlere aktaracağız”diye konuştu.

'Enkaz edebiyatı' yapmaya çalışanların manipülasyonu! 'Enkaz edebiyatı' yapmaya çalışanların manipülasyonu!

Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer ve Saadet Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Zonguldak Şubesini ziyaret etti.

Ziyarette Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Zonguldak Şube Başkanı Mustafa Sarıoğlu, Başkan Yardımcısı Adnan Küçükvar hazır bulundu.

Tüm Emekliler Derneği Zonguldak Başkanı Mustafa Sarıoğlu, işçi ve memur ayrımı yapıldığını söyleyerek, “Saadet Partisi belediye başkan adayı Cem bey ve ekibine teşekkür ediyoruz. İşçi memur ayrımı yapılıyor. Emekliler her zaman horlanıyor. Vakti saatinde gerekeni yaparız diyoruz. Zonguldak’ta 170 bin emekli var. İlk bizi ziyaret ederek bizlere verdiğiniz önemi gördük”dedi.

Zonguldak Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Emekliler bizim içim önemli. Zonguldak’ta emeklilerin sorunlarını takip ediyoruz. Mevcut iktidarın emeklilere uyguladığı üvey evlat muamelesini görüyoruz. Emeklilerimizin destekleri önemli. Biz emekliler için yerel olarak yapacaklarımızın fazlasını yapacağız. Ülke siyasetinde de söz sahibi olursak emekliler için sosyal ve ekonomik anlamda daha yaşanılabilir Türkiye hayalimiz var. Sadece seçim döneminde hatırlanan emekliler olmayacak. Bir emekli platformu şeklinde belediyede özel bir durum oluşturmayı planlıyoruz. Bunları zaman içersinde sizlere aktaracağız”diye konuştu.