Servet Üstün; Sadece iktidar gücü ile yapılabilecek projelerimiz var Servet Üstün; Sadece iktidar gücü ile yapılabilecek projelerimiz var

20 yılı aşkın zamandır Devrek'in Çaydeğirmeni Beldesi'nde belediye başkanlığı yapan, 20 senedir seçim öncesi verdiği sözleri hayata geçiremeyen Satılmış Gebeş, 5'inci dönem AKP'den tekrar aday olup seçilmenin hesaplarını yapmaya başladı.

22 yıldır Çaydeğirmeni Belediye Başkanlı'ğı yapan ve her seçim öncesi 'temcit pilavı' gibi aynı vaatlerde bulunup tekini bile hayata geçiremeyen Satılmış Gebeş, TOKİ tarafından yapılan yapı ve parklara AKP'nin kurmaylarının isimlerini vererek belediye başkanlık koltuğunu sağlama almaya çalışması ile biliniyor.

BAŞKAN ADAYI OLABİLMEK İÇİN HER YAPIYA AKP'Lİ İSMİ VEREREK GÖZE GİRMEYE ÇALIŞIYOR!
Gebeş, her seçim öncesinde adaylığı garantilemek için,TOKİ marifetiyle yapılan yapıtlara AKP'lilerin isimlerini vermesiyle sık sık gündeme gelmişti.
Bilindiği üzere Gebeş, 2009 seçimleri öncesinde Çaydeğirmeni'nde bulunan bir parka Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Köksal Toptan'ın adını verdi.
Yine 2024 seçimleri öncesinde, 5'inci dönemin vizesini alabilmek adına, yine belediye bütçesi ile yapılmayan bir mahalleye Recep Tayyip Erdoğan'ın, bir Camiye de eski AKP Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen'in adını vermişti.

Polat Türkmen'in tekrar aday gösterilmemesi, kendisi aleyhinde Genel Merkeze dosya gönderilmesi nedeniyle Cumhurbaşkanın Erdoğan'ın da adaylığına sıcak  bakmayacağı düşünülen Gebeş'in durumuna üzülen çok sayıda belde sakini; 'Üzülme Başkanım. Sen de Cumhurbaşkanımızın en yakın dostlarından olan Talip Avcı'nın oğlu AKP Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı'nın ismini, meclis kararıyla bir caddeye ver. Böylelikle Avcı da senin 5'inci dönem belediye başkan adaylığının vizesi olmuş olur' görüşlerinde bulundular.

Gebeş'in 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala Çaydeğirmeni'nde bir başka yapıya herhangi bir AKP'li kurmayın ismini verip vermeyeceği merak edilirken, Gebeş'in 5'inci kez AKP'den aday gösterilip gösterilmeyeceği de bir diğer merak konusu oldu.

Satılmış Gebeş'e 'DUR MU' Diyecekler yoksa Birlikte 'KADEH Mİ' Kaldıracaklar ? Satılmış Gebeş'e 'DUR MU' Diyecekler yoksa Birlikte 'KADEH Mİ' Kaldıracaklar ?

AKP'nin kendisini Aday Göstermeme Durumunda Gebeş'in 'B PLANI' Ne ? AKP'nin kendisini Aday Göstermeme Durumunda Gebeş'in 'B PLANI' Ne ?

AKP'li Satılmış Gebeş Öyle Bir Rakı İçti ki.... Akıllara 'Bir de Rakı Şişesinde Balık Olsam' Şiirini getirdi. AKP'li Satılmış Gebeş Öyle Bir Rakı İçti ki.... Akıllara 'Bir de Rakı Şişesinde Balık Olsam' Şiirini getirdi.