Cumhur İttifakı TEK YÜREK

Cumhur İttifakı, Gönül Birliği İftar Buluşması’nda bir araya geldi. Cumhur İttifakı yerel seçimlere 10 gün kala net mesaj verdi. Cumhur ittifakı adeta fotoğraflarla haber manşetlerine cevap verdi. AK Parti ve MHP arasında birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği iftar programında MHP önceki dönem Belediye Başkan adayı Hamdi Ayan'ın da yer alması dikkat çekti. 

Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Zonguldak Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan, iftar buluşması sonrası yaptığı açıklamada şu ifadele yer verdi;

"Ramazan ayının manevi atmosferinde, birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, Cumhur İttifakı çatısı altında gönül birlikteliğimizi sürdürdüğümüz Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) kıymetli mensuplarıyla Gönül Birliği İftar Buluşması’nda bir araya geldik. 

Cumhur İttifakımız, ülkemizin birlik ve beraberliği için önemli bir ÇATIDIR. Hizmet anlayışımız hemşehrilerimize hizmet etmek üzere kuruludur. 

Cumhur İttifakımız ile birlikte eser ve hizmet şiarıyla şehrimizi büyütmeye, geliştirmeye ve kalkındırmaya devam edeceğiz. 

BİR OLACAĞIZ, DİRİ OLACAĞIZ, HEP BİRLİKTE KAZANACAĞIZ

Programımıza katılım sağlayarak bizleri onurlandıran, MHP MYK Üyemiz Sn. Murat KOTRA,AK Parti Zonguldak İl Başkanımız Sn. Mustafa ÇAĞLAYAN, MHP İl Başkanımız Sn.  Mustafa ÖZTÜRK, MHP İlçe Başkanımız Sn. Çağatay İPEKÇİ, Ülkü Ocakları İl Başkanımız Sn. Gökmen KARALİ, MHP’de 1995 yılından bu yana görev yapan İl Başkanları Sn. Mustafa KORKUTAN, Sn. Hamdi AYAN, Sn. Nihat AYGÜN, MHP Eski Merkez İlçe Başkanları Sn. Orhan KORKMAZ, Sn. Niyazi KIRANSOY, Sn. Süleyman ERBAY, Ülkü Ocakları Eski İl Başkanları Sn. Saruhan ÇINAR, Sn. Kemal YAZICI, Sn. Volkan ÖZMEN, Sn. Akif ÖZAYVAZ, Sn. Recep YAVUZ, Sn. Oğuzhan YILDIRIM, Sn. Özgür KURT, Türkiye Kamu-Sen Eski Başkanları Sn. Kadir BACIOĞLU, Sn. Mithat BAĞCI, MHP 27. dönem Milletvekili Adayı Sn. Taner KAYI, Eski İl İlçe Ocak Yöneticileri, Türkiye Kamu-Sen Başkanı Sn. Şahin ÖREN ve Türk Kamu Sen’e bağlı Şube Başkanlarına teşekkür ediyorum. 

Birlikte yürüyecek çok yolumuz var. 

Birlik beraberliğimiz daim olsun inşallah. 

Allah sofralarımızdan bereketi, gönüllerimizden muhabbeti eksik etmesin. Cenab-ı Allah tuttuğumuz oruçlarla beraber ettiğimiz duaları kabul eylesin inşallah" dedi. 

MADENCİYLE BAYRAMLAŞTILAR MADENCİYLE BAYRAMLAŞTILAR

Editör: Haber Merkezi