İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, belediye meclis üyesi adayları ve Sesli gönüllüleri Kdz. Ereğli’de bir günde 5 mahallede birden seçim çalışması yaptı. Sabah saatlerinde Kışla’dan seçim çalışmalarına başlayan Sesli ve ekibi akşam saatlerinde ise Hamzafakıhlı Mahallesi’nde seçim çalışmasına devam etti.

İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, 1. Sıra belediye meclis üyesi adayı Op. Dr. Evrim Balbaloğlu, belediye meclis üyesi adayları, Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli ve gönüllüler seçim çalışmalarına daha da hız verdi. Sabah saatlerinde Elmatepe ve Köseler Mahallesi’nde kapı kapı gezerek destek isteyen İYİ Parti ekibi, daha sonra Kışla Mahallesi’ne geçerek vatandaşlardan oy istedi.  İYİ Partili bir başka ekip ise gün içerisinde Krımacı Mahallesi Kemer mevkisinde kapı kapı gezerek vatandaşlardan destek istedi. Her 4 mahallede de güzel karşılanan İYİ Parti ekibi aldıkları destek mesajları ile adeta moral depoladı.

İYİ Parti ekibi akşam saatlerinde ise Hamzafakıhlı Mahallesi’nin iki ayrı noktasında halkla buluşma toplantısı yaptı. Hamzafakıhlı Mahallesi’nde konuşan Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem belediye başkanlarından Murat Sesli, seçimleri kazanacaklarını gören her iki partinin adayının da işi gücü bırakıp kendilerine saldırmaya başladığını söyledi. Seçim süresi boyunca kimseye sataşmadan sadece yapacaklarını vatandaşlara anlatarak propaganda sürecini yürüttüklerini belirten Sesli, buna rağmen diğer bazı adayların kendi yapacaklarını anlatmak yerine saldırgan bir politika yolu izlediğini vurguladı. Kdz. Ereğli’nin her mahallesinde her geçen gün artan destekle seçim çalışmalarına devam ettiklerini belirten Sesli “Kdz. Ereğli’de maalesef 15 yıldır hiçbir şey yapılmamış. Mahallelerde halen daha benim belediye başkanlığı yaptığım dönemdeki hizmetler duruyor. Benim döktüğüm asfalt, taş duvar ve kaldırımlarla duruyor. Üzerine bir çivi çakmamışlar. Maalesef Kdz. Ereğli son 15 yılını kaybetmiş. Bunun için biz diyoruz ki; Kdz. Ereğli bir 5 yılını daha kaybetmesin. 31 Mahalle’de yığınla sorunlar var. Şehrimizin her noktasında sorunlar var. Biz bu sorunları çözmeye, Kdz. Ereğli’ye hizmet etmeye geliyoruz. Her biri pırıl pırıl isimlerden oluşan belediye meclis üyesi adaylarımızla Kdz. Ereğli’ye hizmet etmek için yola çıktık. Evet, biz festivalinde en güzelini yaparız, hizmetinde en iyisini yaparız. Biz Kdz. Ereğli’ye eser kazandırmaya, gençlerimize, kadınlarımıza hizmet etmeye geliyoruz.

Şimdi bizim seçimleri kazanacağımızı gören iki adayda işi gücü bırakıp bize saldırmaya başladı. Sabah kalkıyorlar Murat Sesli, gece yatıyorlar Murat Sesli. Bizimle niye uğraşıyorsunuz, çıkıp milletimize yapacaklarınızı anlatsanıza. Ama yok. Çünkü bunların hiç birinin Kdz. Ereğli’ye hizmet etmek gibi bir derdi yok” dedi.

SEVGİ BARIŞ DOSTLUK KREŞİ MİNİKLERİNDEN YIL SONU GÖSTERİSİ SEVGİ BARIŞ DOSTLUK KREŞİ MİNİKLERİNDEN YIL SONU GÖSTERİSİ

Editör: Haber Merkezi