Zonguldak Belediye Başkanı  Tahsin Erdem 14 kişiden oluşan Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Encümen üyeliğine seçildi.

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) yönetimini belirlemek üzere toplanan TBB Meclisi'nin bugün saat 13:00'da gerçekleştirdiği seçimlerde, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığına, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ise Başkanvekilliğine seçildi. Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem ise 14 kişiden oluşan TBB Encümeni üyeliğine seçildi. 

Kız çocuklarımızın karşına asker dikmek ne demektir? Kız çocuklarımızın karşına asker dikmek ne demektir?

CHP Zonguldak İl Başkanı Devrim Dural, Ankara gerçekleşen Türkiye Belediyeler Birliği toplantısında encümen üyeliğine seçilen Tahsin Erdem'i tebrik etti. 

Dural açıklamasında; "Bugün gerçekleşen Türkiye Belediyeler Birliği seçimlerinde Zonguldak Belediye Başkanımız Sayın Tahsin Erdem Türkiye Belediyeler Birliği Encümen Üyesi seçilmiştir. Karadeniz bölgesi ve Zonguldak’ımız için çok önemli bir göreve seçilen, bu gururu bizlere yaşatan Belediye Başkanımız Sayın Tahsin Erdem’i tüm örgütüm adına tebrik ediyorum. Çalışkan Örgütümüzün özverili, fedekarca çalışmalarıyla kazanılan bu başarıya değerli katkılarıyla destek veren başta Sayın Genel Başkanımız Özgür Özel’e, Genel Başkan Yardımcımız Zonguldak Milletvekilimiz Sayın Deniz Yavuzyılmaz’a, Zonguldak Milletvekilimiz Eylem Ertuğ Ertuğrul’a ve Belediye Başkanlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum" dedi.

Editör: Haber Merkezi