Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Zonguldak Kömürspor'un tribün liderleri ve taraftarlarıyla Yaman Restoran'da 'Dostluk, Birlik ve Beraberlik İftar Buluşması'nda bir araya geldi.

İftar programına Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, GMİS Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir, tribün liderleri ve çok sayıda Zonguldakspor sevenleri katıldı. 

GMİS Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan'ı; "Genç, idealist ve Zonguldak’ı gönülden seven bir kardeşimiz" diye tanımlarken madencilerin sandıkta kime oy vereceğini iyi bildiğini söyledi.

Dr. Ömer Selim Alan konuşmasında, "Yüreğinde Zonguldak sevgisi ve Zonguldakspor aşkı olan kıymetli taraftarlarımızla iftar sofrasında bir araya geldik. Taraftarlarımızın tutkusu, enerjisi, coşkulu destekleri sadece saha içinde değil, aynı zamanda şehrimizin ruhunda da önemli bir yer tutuyor. Bizleri ilgi ve coşkulu karşılamalarından dolayı da ayrıca tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Birlik beraberliğimiz daim olsun inşallah. Rabbim oruçlarımızı kabul eylesin. Daha nice iftar sofralarında bizlere bir arada olmayı nasip etsin" dedi.

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir ise, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan'ın tekrar başarıya ulaşacağını belirttiği konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Sosyal medyada nezaket kurallarına göre açıklamamı yaptım. Gerisini sizler takip ettiniz. Bu süreçte bana destek olan madenci kardeşlerimiz, taraftar grupları ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Önümüzde yerel seçimler var. Yaşadığımız bu sıkıntıdan dolayı sitemli olan madenci kardeşlerimiz de var. Önümüzdeki günlerde seçimde sandıkta nasıl oy kullanacağını arkadaşlarımız çok iyi bilirler. Zonguldak Belediyesi'nde 5 yıl görev yapan Belediye Başkanımıza Zonguldak’ın ufkunu açtığı ve yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. 31 Mart’ta tekrar başarıya ulaşır, öyle gözüküyor. Çünkü genç, idealist ve Zonguldak’ı gönülden seven bir kardeşimiz” dedi.

Kız çocuklarımızın karşına asker dikmek ne demektir? Kız çocuklarımızın karşına asker dikmek ne demektir?

Editör: Haber Merkezi