Halk Endişeli! Yine Mağduriyet mi Yaşayacaklar? Erdem 'ŞEFFAF' olarak Açıklamalı. Otobüsler Kimden Kiralanacak? Halk Endişeli! Yine Mağduriyet mi Yaşayacaklar? Erdem 'ŞEFFAF' olarak Açıklamalı. Otobüsler Kimden Kiralanacak?

VATANDAŞ İLGİ GÖSTERMEDİ!
'Eve Dönüş Projesi' ve '15 firma 15 bin istihdam' adlı safsata projelerini 'siyasete giriş projesine' dönüştüren, her attığı adımı ve sosyal medya paylaşımını kendisine yakın gazetecilere mesaj atarak haber yapmalarını isteyen ZONSİAD Başkanı Nejdet Tıskaoğlu'nun düşüncesi olan, ZTSO ve Zonguldak Valiliğinin desteği ile Dedeman Otel'de ikincisi gerçekleştirilen Zonguldak Genel Ticaret Fuarı vatandaştan ilgi görmedi.

FİRMA SAHİPLERİ, FİRMA ÇALIŞANLARI VE PROTOKOL İLK GÜNÜ KURTARDI!
İlki geçen sene gerçekleştirilen ve o zaman da vatandaştan ilgi görmeyen, katılım sayısı düşük olan Zonguldak Genel Ticaret Fuarı bu sene de aynı akıbeti yaşarken katılımcıların çoğunluğunun firma sahipleri, çalışanları ve protokolden olduğu görüldü.

AKP'NİN KURMAYLARI DA TISKAOĞLU'NU YALNIZ BIRAKTI!
Basında yer almayı seven ve her olayda, her özel-milli-dini günlerde kendi reklamını yapabilmek için ortaya atılan Nejdet Tıskaoğ'lunun düşüncesi ile hayata geçirilen Zonguldak Genel Ticaret Fuarı ilgi görmediği ve ikinci kez beklenilen katılımı sağlayamadığı gibi Tıskaoğlu'nu bu fuarda, 2023 genel seçimlerinde 4'üncü sıradan aday olduğu AKP kurmayları da yalnız bıraktı.
AK Parti'den 4'üncü sıra aday olduğu 2023 genel seçimlerinde vadi bölgesi oyunun artmasına katkı sunamayan, 2024 yerel seçimlerinde ise AK Parti adaylarını ziyaret edip mitinglerine
katılarak kendi rekamını yapan Tıskaoğlu'nu AKP'liler de yalnız bırakırken, AKP Zonguldak Milletvekilleri Muammer Avcı, Saffet Bozkurt, Ahmet Çolakoğlu  ve AKP İl Başkanı  Mustafa Çağlayan fuara katılımda bulunmadılar.

TISKAOĞLU KENDİ REKLAMININ PEŞİNDE!
3-4-5 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan fuarın her ne kadar Zonguldak ticaretine ve gelişimine katkı sağlama amacı ön planda olsa da aslında Tıskaoğlu'nun kendi reklamını yapmak için bir araç olarak kullandığı biliniyor.

ZONGULDAK TİCARETİNE VE GELİŞİMİNE FAYDASI OLMADI!
Geçen sene gerçekleştirilen fuar, Zonguldak ticaretine hiç bir katkı, glişme ve istihdam sağlamadığı gibi bu sene ikincisi düzenlenen fuarın da Zonguldak ekonomisinin ve ticaretinin gelişimine bir katkı sağlamayacağı düşünülüyor.

PROTOKOL BİRBİRİNİ DİNLEDİ!
Tıskaoğlu'na 'yakın' olan 2-3 gazete, her ne kadar fuar ilgi gördü haberleri yapsa da, yapılan konuşmalar sırasında dinleyenlerin büyük bir çoğunluğunun protokolden oluştuğu kameralara
yansıdı.

Konuşmaları dinleyenlere bakıldığında; katılım sağlayanların yüzde 80'inin üzerinde olan kişi sayısının fuara katılan firma sahipleri, firma çalışanları ve protokol olduğu gözlemlendi. Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, İl Jandarma Komutanı JandarmaKıdemli Albay Cezmi Yalınkılıç, ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, İl Müdürleri ve Daire Başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının yönetici  ve temsilcileri,  İlçelerin  TSO ve derneklerinin yanı sıra fuar iştirakçileri ve az sayıda ziyaretçilerin de fuara katılım sağladığı görüldü.

İlk gün İl ve ilçelerden katılımda bulunan protokol, STK, oda ve dernek yöneticilerinin katılımı ile az da olsa bir kalabalık sağlanan fuara  geçen sene olduğu gibi ikinci gün ilginin daha da azalacağı tahmin diliyor.

Tıskaoğlu'ndan ''AJİTASYON'' kokan hareketler eşliğinde Yeni Yıl kutlaması.... Tıskaoğlu'ndan ''AJİTASYON'' kokan hareketler eşliğinde Yeni Yıl kutlaması....

Nejdet Tıskaoğlu'nun Taht Oyunları - (Bölüm 1) Nejdet Tıskaoğlu'nun Taht Oyunları - (Bölüm 1)