‘31 Marttan sonra TOGG’u şeref madalyası gibi alarak Zonguldak sokaklarında gezdireceğiz’

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, yerli ve milli araç TOGG’u 31 Marttan sonra şeref madalyası gibi alarak Zonguldak sokaklarında gezdireceklerini açıkladı.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, yereli ve milli araç TOGG’la ilgili açıklamalarda bulundu

Başkan Adayı Dereli açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Burada özellikle şunu belirtmek istiyorum. TOGG bizim yerli ve milli aracımız. TOGG’un bügün kişilerle mevcut iktidarla ilişkilendirilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Allah’a şükürler olsun bizim için gurur kaynağı olan Türkiye’nin ilk yerli ve milli otomobili. Dolayısıyla ben TOGG’u hem makam aracı olarak bineceğim. Hem de vatandaşlarımıza Zonguldaklı hemşerilerimize göstermek hem de onların da kullanımına sağlamak amacıyla çok ciddi anlamda kullanacağım.

Zonguldak İl Müftüsü Vergi mi Kaçırıyor? Zonguldak İl Müftüsü Vergi mi Kaçırıyor?

Burada bunu siyaset malzemesi olarak spekülasyon ve siyaset hamaseti olarak kullanmanın çok doğru olduğunu düşünmüyorum. Yerli ve milli olan herşey bizim için çok kıymetlidir. Biz TOGG’a da yerli ve milli olarak üretilmiş kıymetli mühendislerinin yapmış olduğu çalışmalar neticesinde ortaya çıkarmış olduğu tüm çalışmalara bu açıdan bakıyoruz. Bu tür  TOGG gibi yapılmış Türkiye Cumhuriyetinin elinde olan her imkanı aslında Türkiye cumhuriyetinin bir malı olduğunu düşünüyoruz. Dolayısıyla iktidarla siyasetçiler hükümetler gelip geçicidir. Türkiye Cumhuriyeti ilelebet kalacak ve muhafaza edilecek bir devletimizdir. Allah nasip ederse 31 Marttan sonra TOGG’u bir şeref madalyası gibi alacağız onu Zonguldak sokaklarında gezdirmeye devam edeceğiz” dedi.

Editör: Haber Merkezi