BAŞKAN ULUPINAR ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, ilçe genelinde yapılan çalışmaları yakından takip ediyor.

Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, yıkılan asma köprü yerine yapılacak olan çelik yaya köprüsünün yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Ulupınar, çelik yaya köprüsünün malzemelerinin demonte olarak ilçeye geldiğini, önümüzdeki günlerde de kurulumu tamamlanarak, köprünün yakın zamanda vatandaşların hizmetine sunulacağını belirtti.

FEN İŞLERİ İLE TEMİZLİK İŞLERİ EKİPLERİ ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ULUPINAR’A TEBRİK CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ULUPINAR’A TEBRİK

Devrek Belediyesi ekipleri, tüm birimleriyle daha güzel bir Devrek için çalışmalarını aralıksız sürdürürken, bir yandan da vatandaşlardan gelen taleplere hızlı çözümler sunma noktasında yoğun mesai harcıyor.

Belediyeye bağlı fen işleri ile temizlik işleri ekipleri koordineli bir şekilde çalışmalarını sürdürürken, Belediye Başkanı Özcan Ulupınar çalışmaları yakından takip ediyor.

Çalışmalar sırasında vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Ulupınar, vatandaşlarla sohbet ederek talep ve önerilerini dinliyor. Vatandaşların istek ve taleplerini yerinde inceleyen Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, kısa sürede çözümü noktasında ilgili birimlere talimatlar veriyor.

Editör: Haber Merkezi