AK Parti Devrek Belediye Başkan Adayı Özcan Ulupınar, proje lansmanında sert konuştu. Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt'a yüklenen Ulupınar, "5 yılda 13 projeden 11'ini yapmadı" dedi.

"Bu arkadaşın davranış bozukluğu var; birisi farklı bir şekilde davranırsa anında çöpe, akşam sosyal medyadan hakaret ediyor, sabah cezalandırıyor, öğleden sonra da kucaklıyor" diyen Ulupınar, "Genel seçimde ve yerel seçimde AK Parti'nin kalesi olan Devrek bir daha CHP'ye hiç geçmesin. 5 değil 10 yılı kaybettik" dedi.

MOTTOMUZ; YENİDEN BÜYÜK DEVREK

AK Parti Devrek Belediye Başkan adayı Özcan Ulupınar konuşmasında, "Bir süredir Y ve D harflerinden oluşan kampanya sürecimizi proje lansmanımızla taçlandırdık. Yeniden Büyük Devrek mottomuzla projelerimizi teşkilatımız ve misafirlerimizle paylaştık. Büyük bir coşkuyla ayakta alkışlanan projelerimizle Yeniden Büyük Devrek'i hep birlikte inşa edeceğiz. Bugün bizleri yalnız bırakmayan kıymetli hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Bugünkü heyecanımız 31 Mart akşamı kazanacağımız zaferin habercisidir. Teşekkürler Devrek'im. Size hizmet etmek benim en kutsal vazifelerimdendir" dedi.

DEVREK YOL AYRIMINDA; YA DÜRÜSTLÜK YA YOLSUZLUK

Ulupınar, konuşmasında, "Devrek yol ayrımında; ya dürüstlük ya yolsuzluk. Ya temizlik ya toz toprak, çöplük. Diğer tarafta dürüstlük, hizmet.

Şunu da söylemek istiyorum: bakın 2004 yılında aktif siyasete başladık, kamu kurumlarını ilk tamamlayan Devrek'ti. Biz yeri verirdik, imar tadilatını yapardık, bakanlarımız buraya binaları yaptırırlardı. Halil Posbıyık buraya maça geldiğinde "Devrek'i kıskandım" dedi. Alaplı Belediye Başkanı "sizin hastaneniz çok önceden bitti" diye konuştu. Biz bunları babamızın parasıyla yapmadık, belediye imkânları, hükümet imkânları, çok şükür gerçekleştirdik.

2004'te de biz böyle bir belediye devraldık. O dönem çalışanların çoğu bize oy vermemişti. Bir sonraki seçimde yüzde 90'ı bize oy verdi. Neden? Çünkü onların maaşlarını da, kıdem tazminatlarını da, ikramiyelerini de biz verdik. Esnaf işçiye veresiye ürün vermezdi, maaşlarını doğru düzgün alamadıkları için. Esnaf karşısında itibarları arttı.

BEN ADAY OLUNCA % 79 ZAM VERDİ

Şimdi o insanlara baskı yaptırıyor, mitinglerine açılışlarına götürüyor. Bu arkadaşın davranış bozukluğu var; birisi farklı bir şekilde davranırsa anında çöpe, akşam sosyal medyadan hakaret ediyor, sabah cezalandırıyor, öğleden sonra da kucaklıyor. Ben şunu söylemek istiyorum; işçi kardeşlerim, memur kardeşlerim sabredin. Yüzde 79 zam verdi, inanın biz aday olduktan sonra yüzde 79'a çıkardı. O da çok değil, biz onun da üzerinde zam vereceğiz. Bu kardeşlerimizle beraber Devrek'i yeniden imar edeceğiz. Bakın Zonguldak'ta bir Filyos projesi var. Bartın'a servis var, Devrek'e servis yok. Tüm hizmetler bizim dönemimizde yapıldı. Devrek'i temizleyeceğiz.

5 DEĞİL 10 YIL KAYBETTİK

Ulupınar'ın Projeleri İlgi Gördü... Ulupınar'ın Projeleri İlgi Gördü...

Sizden bir ricam var, Allah'ın izniyle biz bu seçimi alacağız, açık ara alacağız, öyle bir seçim olsun ki, bu seçimi alalım ama lütfen bundan sonra bunlara burayı vermeyelim. Genel seçimde ve yerel seçimde AK Parti'nin kalesi olan Devrek bir daha CHP'ye hiç geçmesin. 5 değil 10 yılı kaybettik" dedi. 

Editör: Haber Merkezi