İBRAHİM TIĞ İZMİRLİ OKURLARIYLA BULUŞACAK İBRAHİM TIĞ İZMİRLİ OKURLARIYLA BULUŞACAK

BAŞKAN ULUPINAR, “HALKIMIZLA HER ZAMAN İÇ İÇEYİZ”

Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, göreve geldiği ilk andan itibaren sosyal ve vatandaş odaklı belediyecilik anlayışı ile çalışmalarını sürdürüyor.

Bir yandan vatandaşlarla ve esnaflarla bir araya gelerek istek ve taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, bir yandan da talepleri yerinde inceleyerek çözümü noktasında adımlar atıyor. İlçede düzenlenen etkinliklere destek veren, yoğun temposuna rağmen bu etkinliklere katılmaya özen gösteren Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, sağlık sorunu yaşayan vatandaşları da ev ya da hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunuyor. Nikah, düğün, mevlid ve cenaze gibi önemli günlerde vatandaşın yanında yer alan Başkan Ulupınar, mahalle ve ev ziyaretleri de yaparak vatandaşların sorunlarını ilk ağızdan dinliyor, çözüm için ilgili birimlere talimatlarını veriyor.

Mesai kavramı gözetmeksizin halkla iç içe olduklarını belirten Başkan Ulupınar, “Halkımız büyük bir teveccüh göstererek bize bu görevi layık gördü. Biz de onların güvenini boşa çıkarmamak için büyük bir özen ve gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her zaman vatandaşlarımızın yanındayız, onlarla iç içeyiz. Vatandaşlarımızın sorun, istek ve taleplerini dinliyor, yerinde inceliyor ve bunlara çözüm bulmaya çalışıyoruz. Çünkü biz halkımıza hizmet için buradayız. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizim için en büyük ödüldür” dedi.

Editör: Haber Merkezi