Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Ankara'da aday tanıtım toplantısından Zonguldak'a döndü. Belediye önünde davul zurnalar, meşaleler ve sevgi seliyle karşılanan Alan, duygu dolu anlar yaşadı.

AK Parti Zonguldak Milletvekillerinin, İl Başkanı Mustafa Çağlayan'ın, MHP İl Başkanı Mustafa Öztürk ve Merkez İlçe Başkanı Çağatay İpekçi'nin, Ak Partili Belediye Başkanlarının, Belediye personeli, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti ve MHP'den partililer ve vatandaşların katıldığı karşılama töreninde konuşan Alan, " daha yeni başlıyoruz" dedi. 

Ak Parti Gençlik Kollarının özel olarak hazırladığı pankartlar ise dikkat çekti. 

ÖZÜR DİLİYORUM

Vatandaşlara hitap ettiği konuşmasında; "Kalbini kırdığım kim varsa özür diliyorum" diyen Alan, "Ben 2019 yılındaki Ömer Selim Alan değilim. 5 sene önceki Ömer Selim Alan yok. Fiziken tabii ki değiştim, saçlarıma daha çok ak düştü. Çıraklık dönemimi geride bıraktım. Bu dönemde istemeden, bilmeyerek, farkına varmadan, kırdığım, üzdüğüm, gönül kırgınlıkları oluşmasına sebebiyet verdiğim kim varsa herkesten özür diliyorum. Hepiniz hakkınızı helal edin" dedi.

ZBEÜ Dünyanın En İyi Üniversiteleri Arasında ZBEÜ Dünyanın En İyi Üniversiteleri Arasında

UYKU HARAM

Karşılama töreninde konuşan AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan ise; "Cumhur ittifakımızın Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ömer Selim Alan’a hayırlı olsun. Şehrimize hayırlı olsun. Sağınıza dönseniz, solunuza dönseniz başka hizmet. Hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Durmak yok yola devam. Mustafa Başkan birlikteyiz dedi. Biz Zonguldak’ın nefesinin kesilmesine müsade etmeyeceğiz. Cumhur ittifakımızı yaptık, çok daha fazlasını yapacağız. Bize bundan sonra uyku haram." dedi. 

Editör: Haber Merkezi