Zonguldakspor Basket 67 takımı için Kulüp Başkanı Kanat Tan'dan önemli çağrı. 

Zonguldakspor Basket 67 takımının önümüzdeki sezon Süper lige katılıp katılmayacağı belirsizliğini koruyor. Maddi destek arayan Kulüp Başkanı Kanat Tan çözüm yolu üretmeye çalışıyor. Kadınlar Basketbol birinci liginde Şampiyon olarak Süper Lige yükselen Zonguldakspor Basket 67 takımı, yeni sezon öncesinde maddi acıdan sıkıntı yaşıyor. Henüz bir hoca ile anlaşamayan ve transfer çalışmalarına başlayamayan Kırmızı-Lacivertli ekipte Kulüp Başkanı Kanat Tan takıma destek arıyor.


Gerekli destek bulunamazsa takım lige katılmama veya başka bir şehre kayma tehlikesi ile karşı karşıya geliyor. Taraftarlar takımın durumunu merakla beklerken Kulüp Başkanı Kanat Tan, Çarşamba günü saat 14.00’de Site Spor Salonunda yapacağı toplantı ile içinde bulundukları son durum hakkında camiaya bilgi verecek. Şu anda bir açıklama yapmayan Kanat Tan,’ her an her yeş olabilir’ mantığını ile çalışmalarına son ana kadar devam ediyor.

Başkan Tan çağrısında şu ifadelere yer verdi; 

"Kamuoyuna Duyurulur.

12 Haziran Çarşamba günü Saat 14:00 de Site Kapalı Salonu Zonguldak ..

Şanlı taraftarlarla birlikte önemli basın toplantısı düzenleyeceğiz.

TAHSİN ERDEM ENCÜMEN'DE TAHSİN ERDEM ENCÜMEN'DE

Süper ligi çok görmeyin Zonguldak halkına. Rekorlar kırdığımız Site Kapalı Spor Salonunda basın açıklaması yapacağız .

Tarihte bir ilk olan Basketbol takımımızın süperlig mücadelesi için gidişatı hakkındaki basın açıklamamıza tüm basın mensubu arkadaşlarımız, Zonguldak milletvekilleri, Belediye başkanları , sivil toplum örgütleri, siyasi parti temsilcileri ve taraftarımız davetlidir .

Emeği Başkenti, 35 sene sonra şehirimize süper lig fırsatı doğan , TRT canlı yayın maçları vereceği Zonguldakspor Basketbol için sahip çıkma zamanı…

Bizlere gönlünü veren tüm eş dost bekliyoruz."

Editör: Haber Merkezi