Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Kötü gidişata son verelim diyoruz. Zonguldak ilerde ilden ilçeye dönecek. Filyos vadi bölgesi. Biz Merkez’de şehircilik anlamında geride kaldık. Zonguldak’ın ışıklarını yakmamız gerek”dedi.

Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer, Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, Yeniceliler Eğitim Kültür Turizm Spor ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti.

Ziyarette Yeniceliler Eğitim Kültür Turizm Spor ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Bülent Bağbaşı ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Bağbaşı: ‘Beleyecilikten beklentimiz göç olmasın’

Yeniceliler Eğitim Kültür Turizm Spor ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Bülent Bağbaşı, “Zonguldak Yeniceliler Derneği olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. 1992 yılında kurulduk. O günden bugüne geldik. 8 bine yakın üyemiz var. İlçe olarakda çok büyük bir rakam. Size başarılar diliyoruz. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ve Araştırma Hastanesinde müdürlük yapıyorum. Belediyecilikten beklentimiz göç olmasın sokakları temiz olsun”dedi.

Erol; ‘Zonguldak’ın sorunlarına sayfalar yetmez’

Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, Zonguldak’ın sorunlarını sayfalar yetmeyeceğini söyleyerek, Nazik kabulleriniz için teşekkür ediyorum. Görüşmelerin hayırlı olmasını diliyoruz. Önümüzde yerel seçimler var. Biz yeniden büyük Zonguldak olması için büyük projelerimiz var. Yeniden Zonguldak için çalışacağız. Parti bir tarafa aday bir tarafa. Zonguldak’ta bir çok sorun var. Zonguldak’ın sorunlarını sayfalar yetmez. Son 20 yılda istediğimiz neticeleri alamadık. Son düzlükte 3 aday var. Bizde düşüncelerimizi aktarıyoruz”diye konuştu.

Dereli; ‘Yeniceliler siyasette ve ticarette önemli’

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Yeniceliler Zonguldak’ta siyasette ve ticarette önemli. Kıymetli bürokratlarımız ve işadamlarımız var. Zonguldak’ta bir yola çıktık. Gönül belediyeciliğini Zonguldak’la buluşturmak istiyoruz. Zonguldak’ın sorunlarını biliyoruz. Kötü gidişata son verelim diyoruz. Zonguldak ilerde ilden ilçeye dönecek. Filyos vadi bölgesi. Biz Merkez’de şehircilik anlamında geride kaldık. Zonguldak’ın ışıklarını yakmamız gerek. Benim soyadımda dereli. Beni fahri hemşireniz olarak kabul ederseniz teşekkür sevinirim. Sizlerin tecrübeli bilgisi benim için çok önemli. İnşallah hayırlı olur.”

Jandarma 185 Yaşında Jandarma 185 Yaşında

Ardından Başkan Erol ve Başkan Adayı Dereli, Yeniceliler Eğitim Kültür Turizm Spor ve Yardımlaşma Derneğine üye oldu.

Birlik beraberlik mesajlarının verildiği ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

Editör: Haber Merkezi