Zonguldak Belediyesi, Fevkani Köprüsü'nün yıkılmasının ardından yeniden düzenlenen çevre yolu ve yan kol bağlantılarının bugün itibariyle trafiğe açıldığını duyurdu. 

Zonguldak Tiyatroya Doyacak Zonguldak Tiyatroya Doyacak

Karayolları ve Zonguldak Belediyesi tarafından yeniden düzenlenen bağlantı yollarının tamamlanmasının ardından çevre yolu bugün itibariyle hizmete açıldı. 

Zonguldak Belediyesi tarafından yeni çevre yolunun simülasyonu paylaşılarak şu ifadelere yer verildi; "Şehrimizin gelişimi ve değişimi için sürdürmüş olduğumuz çalışmalarımız tüm hızıyla devam ederken güzel kentimizin geleceğini birlikte inşa etmenin gururunu yaşıyoruz. Hep birlikte yeni Zonguldak diyerek çıkmış olduğumuz hizmet yolculuğumuzda ilklerin kentine yakışır vizyon projelerimiz ve çalışmalarımız artarak devam edecektir. Bu doğrultuda; karayolları ve belediyemiz arasında yapılan yeni çevre yolumuz ve yan kol bağlantıları bugün itibariyle hizmete açılmış olup siz kıymetli hemşerilerimizin trafik kurallarına uyarak kullanması hususu önemle rica olunur. Birlik ve beraberliğimizin devam etmesi dileğiyle yeni çevre yolumuz Zonguldak’ımıza, siz kıymetli hemşerilerimize hayırlı olsun".