CEM DERELİ ZONGULDAKSPOR VE 67 ÖĞRENCİ İÇİN TAAHHÜT VERDİ

Saadet Partisi Belediye Başkanı Cem Dereli, basın mensuplarının huzurunda Zonguldak Kömürspor’u 4 yıl içerisinde Süper Lige çıkarma taahhütünü ve belediye başkanlığı maaşıyla 67 öğrenci burs verme taahhütünü açıkladı.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli , Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer ile birlikte Karargahda basın açıklaması düzenledi.

MADENCİYLE BAYRAMLAŞTILAR MADENCİYLE BAYRAMLAŞTILAR

Saadet Partisi Belediye Başkanı Cem Dereli, yaptığı basın açıklamasıyla Zonguldak Kömürspor’u 4 yıl içerisinde Süper Lige çıkarma taahhütünü ve belediye başkanlığı maaşıyla 67 öğrenci burs verme taahhütünü verdi.

ZONGULDAKSPOR'U SÜPER LİGE ÇIKARAMAZSAM BAŞKANLIĞI BIRAKACAĞIM

Saadet Partisi Belediye Başkanı Adayı Cem Dereli, “Zonguldak Kömürspor’u Süper Lige çıkarma taahhütünü sizlere sunuyorum. Bakın bu taahhütte şöyle bir ifade var. Seçildiğim takdirde Zonguldak Kömürspor’u 31.12.2028 tarihine kadar Süper Lige çıkaramazsam yapmış olduğumu Zonguldak Belediye Başkanlığı görevimden istifa edip bir daha aday olmayacağımı taahhütünü ederim. Bu kentten bir daha siyaseten, ticareten hiç bir faaliyetin içerisinde bulunmayacağım taahhütünü ederim. Ben Zonguldakspor’u 2028 yılında görev yaptığım süre zarfında 2029 Mart'ına kadar yapacağız biliyorsunuz. Bu şekilde belgeyle taahhütünü veriyorum” dedi.

KOMİSYONUN BELİRLEDİĞİ 67 ÖĞRENCİYE BURS VERECEĞİZ 

Komisyonun belirlediği 67 öğrenciye burs vereceğini ifade eden Başkan Adayı Dereli, “
Biz bu koltuklarda hizmet için sizlerin vermiş olduğu emaneti sizlere layık olacak şekilde yönetmek için talip olduk. Ben Zonguldak sevdasıyla yanıp tutuşan bir kardeşinizim. Kendi memleketimi Ankara, Eskişehir, İzmir ve İstanbul gibi yaşantıya kavuşturmaktan başka bir gayem yok. Ben ailemle ilgili yapmam gerekenleri yaptım. Bu görev için Zonguldak’a geldim. Beş yıl süresi boyunca oturmuş olduğumuz koltukta almış olduğumuz belediye maaşını Zonguldak’ta olup gurbette okuyan 67 öğrencimize burs olarak vereceğimizin  taahhütünü kıymetli basın mensupları ile paylaşıyoruz. Biz almış olduğumuz karar neticesinde Komisyonumuzun belirlediği gurbette okuyan 67 öğrenciye burs vereceğiz. Bunlar yapılıyor. Karabük bunu yapıyor. Biz belediye imkanlarına asla kullanmayacağız. Belediye adaylarından duyuyorum. İş vaadi verenler var. Belediyenin imkanlarını vatandaşlara dağıtıldığını duyuyorum. Sadece bir oy istiyoruz. Biz bunların hepsini yağacak enerjiye sahibiz” diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi