Gökçebey'de 31 Mart yerel seçimleri öncesinde seçim atmosferine yakışmayacak hareketlerde bulunan AKP Gökçebey Belediye Başkan adayı taraftarları, seçime saatler kala çirkinliklerini ısrarla sürdürmeye devam ederken çirkinliklerini hakaret ve isftiralarla süslemeye başladılar.

ÖZTÜRK'ÜN EVİNE SİYASİ TACİZ
Bir hafta önce AKP logolu birkaç araç Vedat Öztürk'ün evinde uzun süre siyasi tacizde bulunmuş ve istenmeyen olaylar yaşanmıştı. Yaşanan olaylar sonrasında Gökçebey Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan adayı Vedat Öztürk'ün 'mağduru' oynaması beklenirken yaşana olayın ertesi  AKP adayı 'mağduru' oynaraka kutsal Ramazan ayında 'ağız dolusu' beddualarla halka seslenmişti.

AKP'li Başkan adayından şok sözler! Cumhurbaşkanına 'TAYYİP'',  Kardeşi ve Ortaklarına 'HIRSIZ' dedi ! AKP'li Başkan adayından şok sözler! Cumhurbaşkanına 'TAYYİP'', Kardeşi ve Ortaklarına 'HIRSIZ' dedi !

SAHTE HESAPLARDAN SAHTE FOTOĞRAFLARLA SALDIRDILAR
Seçim sürecine yakışmayan bu olay sonrasında Kodaman'ın ekibi 'babalarının kendilerine koyduğu isimleri' kullanmak yerine facebook ve instagram adlı sosyal medya mecralarında onlarca sahte hesap açarak Kodaman'ın propogandasını yaparken Öztürk'e ağır hakaret ve ithamlarda bulunarak sahte fotoğraflar paylaşarak algı oluşturmaya çalışmış, gelen tepkiler sonrasında paylaşımları kaldırmışlardı.

KODAMAN HER İKİ OLAYDA MAĞDURU OYNADI
Kodaman'ın çevresinde bulunan şahıslar tarafından yapılan bu çirkin davranışlar sonrası kendisini desteklediği aşikar olan sahte hesapların sahiplerine  seslenmek yerine 'kelime cambazlığı' yaparak yine 'mağduru' oynayan Kodaman, Öztürk'e yüklenerek mağdur edebiyatı yaptığı yönünde ithamlarda bulunmuştu.

KODAMAN'IN PARMAĞI VAR MI?
Genç yaşına rağmen böylesi çirkinliklere göz yuman Kodaman çevresini uyarmak yerine çirkinliklere göz yumarak çirkinliklerin daha da çirkin bir hale gelmesinin de önünü açmış olurken birçok vatandaş tarafından yaşanan bu çirkinliklerde Kodaman'ın da parmağı olduğu yönüde iddialarda bulundu.

ÖRNEK DAVRANIŞ SÖZLERİ SÖZLERDE KALDI!
Konuşmalarında 'örnek davranış' ve 'sevgi tohumları' gibi süslü cümleler kuran Kodaman'ın seçim sürecinde sona yaklaştıkça 'çirkin' söylem ve hareketler hakim olurken Kodaman'ın sevgi sözleri de sözlerde kaldı.

KODAMAN'MI ÖRGÜTLÜYOR?
Seçime saatler kala Kodamanın'da ekli olduğu ve tüm paylaşımları gördüğü 'Erkan başkan sosyal medya grubu' adlı WhatsApp grubunda Kodaman taraftarlarının ağza alınmayacak türden hakaret ve iftiralarla Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk ve birçok belediye çalışanına yüklendikleri görüldü.
İfşa olan WhatsApp yazışmaları sosyal medya da tepki çkerken Kodaman'ın da sessiz kalması, tüm yaşananları sadece izlemesi üzerine yaşanan çirkilikleri bilinçli olarak örgütleyip örgütlemediği merak konusu oldu.

İşte sosyal medyaya düşen ve onlarca çirkin ve ağza alınmayacak hakaret-iftiraların bulunduğu o yazışmaların görüntüleri.