Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan Karaelmas Mahallesi'nde halkla buluştu. Karaelmas mahallesi sakinleri muhteşem bir kalabalıkla alanı doldurarak, Selim Alan sloganları atarak ve telefonlarının ışıklarıyla sokağı ışıl ışıl yaparak Alan'a destek verdi. 

Karaelmas Mahallesi Erkişi Sokak'ta yapılan mitinge; AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi Murat Kotra, AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, Meclis üyeleri ve Cumhur ittifakı kadroları da katılım sağladı. 

Alan vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada; 

"Görevimiz süresince birçok projeyi hayata geçirdik. Daha da geçirmeye hazır mıyız? Niye? Benim insanım en iyisini hak ediyor. Biz Cumhuriyetin ilk vilayetiyiz. Emeğin başkentiyiz. Alın terinin başkentiyiz. Karaelmasla var olmuş bir şehiriz. Rabbim doğalgazı da nasip etti. İnşallah Türkiye yüzyılı şehirleri enerjinin başkenti olmaya adayız. Enerji başkenti olmaya, Zonguldak'ımızı da hayal ettiğimiz büyükşehir yapmaya hazır mıyız?

Benim bir hayalim vardı. İl Başkanımız o zaman ilçe başkanımızdı. Sohbet ediyorduk. Dedim; 'Mustafa Başkan benim hayalim belediye başkanı olmak. Yönetime girdiğimde, Abdülkerim Abi dedi ki 'Eee doktor hayırlı olsun, bir hayalin var mı?' dedi. 'Tabii ki var abi' dedim, hayalsiz insan mı olur? Hedefsiz insan mı olur? 'Hayırdır, hedefin ne?' dedi. 'Ben şehrime, memleketime belediye başkanı olmak istiyorum' dedim Rabbim nasip etti. Sizler destek oldunuz. Ben hayalime ulaştım. Ama bir hayalimiz daha var. Zonguldak'ta hiçbir belediye başkanı iki kere üst üste seçim alamamış. İkinci kere seçimi alıp Zonguldak'ı Büyükşehir Belediyesi yapmaya hazır mıyız?" dedi.

Alan miting sonrası paylaşımında ise şu ifadelere yer verdi; 

"İŞTE KARAELMAS💫

İŞTE COŞKU, İŞTE HİZMET AŞKI❤️

Muhteşem bir COŞKU,

Muhteşem bir BİRLİKTELİK🧿

Kıymetli Karaelmas Mahallesi sakinlerimizin büyük coşkusu ile sıcak gönüllerinde huzur bulduk, destekleriyle gücümüze güç kattık.

5 yıl boyunca, şehrimizin her köşesinde önemli çalışmalara imza attık ve bu hizmetlerimizin sadece başlangıç olduğunu ifade ettik. Şimdi ise şehrimizin geleceği için daha büyük ve daha iddialı hedeflere sahibiz.

Hizmet yolculuğumuzda en büyük gücümüz sizler olduğunuz. Sizlerin destek ve teveccühü, bizlere her zaman ilham kaynağı olmuştur.

Sadece bugünü değil, şehrimizin geleceğini de düşünerek vizyon projelerimiz ile yine YENİDEN BİRLİK olacak, güzel kentimizi çok daha yaşanabilir bir hale getireceğiz.

Sevgili Hemşehrilerim, kararlılığımızı hiçbir zaman kaybetmeden, hep birlikte daha güzel bir geleceğe doğru ilerliyoruz.

Sizlerin bu desteği ve güveni şehrimiz için daha büyük hedeflere doğru ilerlememizi sağlıyor. Yine HEP BİRLİKTE Başaracağız ve hak ettiğimiz hizmetlerimize kavuşmaya DEVAM edeceğiz inşallah.

Bu akşam muhteşem bir atmosfere ev sahipliği yaptığınız ve yoğun katılım sağladığınız için sizlere yürekten teşekkür ediyorum.

Bizleri müthiş bir samimiyet ve coşku ile karşılayan güzel hemşehrilerim; sağ olun, var olun!👏🏻

İyi ki varsınız❤️" dedi.

Yavuzyılmaz Sözcü'ye konuştu; 'Yasa değişikliğine 29 harf yetmedi' Yavuzyılmaz Sözcü'ye konuştu; 'Yasa değişikliğine 29 harf yetmedi'

Editör: Haber Merkezi