Cumhur İttifakının Terakki Mahallesi mitingi İl mitinglerini aratmadı. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki'nin katılımıyla Soğuksu Meydanı'nda düzenlenen Terakki Mahalle mitinginde Selim Alan sesleri yükseldi. 

Bakan Özhaseki meydanda toplanan Zonguldaklılara seslenerek Cumhur İttifakı Zonguldak Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan'a destek istedi. 

ALAN BİR ŞEY İSTEDİĞİ ZAMAN KOPARIR, GETİRİR

Bakan Özhaseki konuşmasında; "Biz belediye başkanımızın yaptığı çalışmalara bakarız. Bizler yerel seçimlerde geleceğimizi, yapılacak işleri oyluyoruz. Zonguldak’ta Ömer Selim Alan çok hizmet etti. Ankara’da kapıdan ayrılmıyor. Çok bir şey istediği zaman da koparır getirir. Biz buraya gelince başımız dik geliyoruz. Ömer Selim Alan genel merkezde benim birinci müşterimdir. Zonguldak için elinden gelini yapıyor buna bizzat ben şahidim. İktidar gücü başka onu kullanmak fırsatlarından yararlanmak lazım. Siz ona destek verirseniz ben de söz veriyorum her zaman destek vereceğim” dedi.

Alan konuşmasında CHP Lideri Özgür Özel'in Zonguldak mitingine atıfta  bulunarak; "Burada mahalle mitingi yapıyouz. Bu kalabalığı görünce bazılarının Genel Başkanı geldiği zaman bile böyle kalabalık olmadı" dedi.

Soğuksu Meydanı'nda gerçekleşen Terakki Mahallesi halk buluşmasına; AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Muammer Avcı, Saffet Bozkurt, Ahmet Çolakoğlu, İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, MHP İl Başkanı Mustafa Öztürk, Merkez İlçe Başkanı Çağatay İpekçi, Cumhur ittifakı kadroları da katılım sağladı. 

Miting sonrası açıklama yapan Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan şu ifadelere yer verdi; 

"BU COŞKU, BU BİRLİKTELİK ŞEHRİMİZİ ÇOK DAHA İLERİYE TAŞIYACAK

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Mehmet ÖZHASEKİ’nin teşrifleriyle kıymetli hemşehrilerimiz ile muhteşem bir atmosferde bir araya geldik. 

Sayın Bakanımızın kıymetli destekleriyle şehrimizin gelişimine katkı sunacak eserlerimizi yine hep birlikte hayata geçirecek, şehrimiz, gelişmeye, büyümeye ivme kazanmaya artarak devam edecektir inşallah. 

Güzel şehrimiz için çok daha çalışıp, çok daha hizmet etmeye YİNE YENİDEN hazırız ve kararlıyız.

Bugüne kadar samimiyet, gayret ve azim ile şehrimizin kronikleşmiş sorunlarını çözmeye, daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için kollarımızı sıvayarak yola revan olduk. 

Şimdi ise siz kıymetli hemşehrilerimizin desteğiyle 31 Mart’ta şehrimizde istikrar devam edecek, eser ve hizmetlerimiz aralıksız sürecek. 

Bizleri bağrına basan, bu muhteşem atmosfere ev sahipliği yapan duaları ile destek veren Terakki Mahallesi sakinlerimize, yürekleri hizmet için bir atan kıymetli hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Mehmet ÖZHASEKİ Beyefendiye güçlü destekleri için şükranlarımı sunuyorum" dedi.

MADENCİYLE BAYRAMLAŞTILAR MADENCİYLE BAYRAMLAŞTILAR

Editör: Haber Merkezi