Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan Tepebaşı Mahallesi'nde halkla buluştu.

Vatandaşların alana sığmadığı buluşma rakip adaylara da korku saldı. 

Tepebaşı halk buluşmasına; AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, MHP İl Başkanı Mustafa Öztürk, Merkez İlçe Başkanı Çağatay İpekçi ve Cumhur İttifakı kadroları tam katılım sağladı. 

Miting sonrası açıklama yapan Alan; 

"TEPEBAŞI HİZMETE OLAN BAĞLILIĞINI SÜRDÜRÜYOR!

Hemşehrilerimizin coşkulu karşılamaları ile Tepebaşı Mahallemizin kıymetli sakinleri ile muhteşem bir atmosferde bir araya geldik, kucaklaştık. Şehrimizde Gerçek Belediyecilik’in devamı için güçlü desteklerini aldık.

Hizmet aşkı ile çıkmış olduğumuz bu yolda, siz kıymetli hemşehrilerimiz ile birlikte yan yana, omuz omuza bu yolu yürümekten büyük mutluluk duyuyorum.

Biz Yine Hep Birlikte çok güzel işlere imza atacağız inşallah. Bu coşku ve heyecan, şehrimiz nezdinde mahallemizi de çok daha ileriye taşımak için birlikte çalışma azmimizi kamçılıyor.

HEP BİRLİKTE YENİ ZONGULDAK’ımızı geliştirecek, büyütecek vizyon projelerimiz ile daha güzel bir geleceğe sahip olacak olan şehrimizi çok daha güzelleştireceğiz.

Bizleri bağrına basan, gücümüze güç katan kıymetli hemşehrilerimize yoğun katılımları, samimiyetleri ve ilgileri için yürekten teşekkür ediyorum. BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ" dedi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı yatırımları Zonguldak’ta hız kesmeden devam ediyor Gençlik ve Spor Bakanlığı yatırımları Zonguldak’ta hız kesmeden devam ediyor