CHP Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan isyan etti. CHP Kozlu Belediye Başkan Adayı Altuğ Dökmeci'nin Dedeman Otel'de gerçekleştirilen proje lansman toplantısı sonrası konuşan Arslan, "Kozlu’da mevcut iktidarın baskısı ve yıldırma politikası sebebiyle bir tane salon bulamadık. Gereksiz ve saçma bahaneler ile bizlere salonların dolu olduğu ve salon verilemeyeceği beyan ediliyor" dedi. 

Arslan açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

Altuğ Dökmeci Mazbatasını Alıyor... Altuğ Dökmeci Mazbatasını Alıyor...

"31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere yönelik adayımız Altuğ Dökmeci ile saha çalışmalarımıza sürdürüyoruz. Kozlu halkına kendimizi ve projelerimizi anlatmak için gece gündüz demeden mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu noktada proje lansmanı yaparak Kozlu halkına vaatlerimizi anlatmak gayretindeyiz. Kozlu’da mevcut iktidarın baskısı ve yıldırma politikası sebebiyle bir tane salon bulamadık. Gereksiz ve saçma bahaneler ile bizlere salonların dolu olduğu ve salon verilemeyeceği beyan ediliyor.

Mevcut yönetimin ilçemizde yarattığı korku imparatorluğu propaganda dönemimizi ve kendimizi ifade etme özgürlüğümüzü sekteye uğratmaktadır. Esnafı, bürokratı ve hatta halkı bile sindirme yolunu tercih eden yerel iktidar, korku ikliminde sandıkları işaret etmektedir. Korku imparatorluğunda yürüttüğümüz seçim çalışmalarında proje tanıtım programımızı mecburen ilçemiz dışında yapmak zorunda kaldık. İktidar gücünü kullanarak seçim çalışmaları yürüten iktidar adayı, mevcut iktidardan yansıyan baskıcı tutumu ile halk üzerinde tedirginlik yaratmaktadır. Ancak tüm bu olumsuzluklara rağmen korku dağlarını yıkmak için mücadelemizi sürdürüyoruz. Kozlu’nun gelecek yıllarını kurtarmak, daha yaşanabilir bir Kozlu için projelerimizi halkımıza tanıtacağız. Kozlu’yu korku prangalarından kurtaracağız" dedi.