BAŞKAN ULUPINAR, “EKİPLERİMİZ İLÇEMİZİN DÖRT BİR YANINDA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR”

Devrek Belediyesi’ne bağlı ekipler, belirli plan ve program dahilinde daha yaşanabilir bir Devrek için çalışmalarını sürdürüyor.

Devrek Belediyesi, ilçenin birçok noktasında çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çalışmalar doğrultusunda Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı parke ekipleri tarafından ilçenin çeşitli noktalarında parke ve bordür yenileme çalışmaları yapılıyor. Ekiplerin çalışmaları belirli plan ve program dahilinde ihtiyaç olan bölgelerde devam edecek.

Ayrıca, temizlik, ot biçme, yeşil alan düzenlemeleri gibi çalışmaları koordineli bir şekilde titizlikle yürüten fen işleri müdürlüğü ile temizlik işleri müdürlüğüne bağlı ekipler ilçenin her noktasını pırıl pırıl yapmaya büyük özen gösteriyor.

ULUPINAR ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR ULUPINAR ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, “ Ekiplerimiz büyük bir özveri göstererek, ilçemizin her noktasındaki ihtiyaçlara kısa zamanda cevap verebilmek için çalışmalarını geniş bir yelpazede sürdürüyor. Ekiplerimiz aynı anda pek çok yerde ihtiyaç duyulan çalışmaları gerçekleştiriyorlar. Daha yaşanabilir bir Devrek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek” dedi.

Editör: Haber Merkezi