CHP'den Zonguldak Belediye Başkanı seçilen Tahsin Erdem, Zonguldak Belediyesi'nin kapatılan sosyal medya hesaplarıyla ilgili açıklamada bulundu. Hesapların kendileri tarafından kapatılmadığını duyuran Erdem, "biz mazbatamızı alana kadar herhangi bir işlem yapmayız" dedi. 

Erdem açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

"Değerli Zonguldaklılar,

Geçtiğimiz Pazar günü bir yerel seçim süreci geçirdik ve bir zafer elde ettik. Elde ettiğimiz zafer için çok mutluyuz ve heyecanlıyız ama lütfen şunu unutmayalım. Mazbatımızı alana kadar Sn. Ömer Selim Alan Zonguldak’ımızın seçilmiş belediye başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Zonguldak Belediyesi’nin sosyal medya hesapları seçim günü tarafımızla alakalı olmayan bir şekilde kapatıldı. Bunu takiben gene bizim bilgimiz dışında birçok yeni sosyal medya hesabı açılmaya başlandı. Sn. Alan’ın şahsına duyduğum siyasi nezaketten dolayı henüz mazbatamızı almadan bu şekilde işlemler yapmayız, yapmayı da doğru bulmuyoruz.

Sosyal medya kanallarında karşınıza çıkan, paylaşılan Zonguldak Belediyesi olarak yeni açılmış Instagram, Facebook vb. sosyal medya hesapları tarafımızca açılmamıştır. Açılan bu yeni hesapların ve gerçekleştirdikleri paylaşımların bizimle bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Henüz Belediyemiz için tarafımızdan açılmış veya devam eden resmi bir sosyal medya hesabımız bulunmamaktadır.

Şu an için tek resmi hesaplarımızı aşağıda sizlerle paylaşıyoruz;

Instagram: tahsinerdem67

Facebook: tahsinerdemchp

TTK Özelleştirilecek mi? Kim Halüsinasyon Görüyor? İşte Çağlayan'ın açıklamaları... TTK Özelleştirilecek mi? Kim Halüsinasyon Görüyor? İşte Çağlayan'ın açıklamaları...

X: tahsinerdemchp

Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunulur." dedi.

Editör: Haber Merkezi