SEVGİ BARIŞ DOSTLUK KREŞİ MİNİKLERİNDEN YIL SONU GÖSTERİSİ SEVGİ BARIŞ DOSTLUK KREŞİ MİNİKLERİNDEN YIL SONU GÖSTERİSİ

Kdz.Ereğli Belediye Spor Paravolley Takımı üst üste ikinci kez Türkiye Süper Lig Şampiyonu oldu.
Kdz Ereğli Belediye Spor Paravolley Takımı, 24-28 Mayıs 2024 tarihlerinde Osmaniye Tosyalı Spor Kompleksi'nde düzenlenen TVF Oturarak Voleybol Süper Ligi maçları sonunda 2023-2024 Sezonu Süper Lig Paravolley Şampiyonu oldu.
Türkiye Voleybol Federasyonuna bağlandıktan sonra ilk kez düzenlenen TVF Oturarak Voleybol Süper Ligi’nde mücadele eden, geçen sezonun şampiyonu Kdz. Ereğli Belediye Spor, 24-28 Mayıs tarihlerinde Osmaniye’de gerçekleşen maçlar sonunda bir kez daha Süper Lig Şampiyonu olmayı başardı. 
Çekişmeli geçen turnuvada dereceye girenlere ödüllerini ise TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş , Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz ve Osmaniye Belediye Başkanı İbrahim Çenet takdim etti.
Kdz.Ereğli Belediye Salon Sporları Koordinatörü Tanju İke;, "Emeği geçen ve desteğini her an hissettiğimiz başta Kulüp ve Belediye Başkanımız Sn. Halil Posbıyık olmak üzere tüm yöneticilerimizi, takımımızın değerli sporcularını ve teknik ekibimizi kutluyoruz. Bir ilçe takımı olarak Türkiye Süper Paravolley Oturarak Voleybol Lig kupasını tekrar kazandırmanın gururu ve onurunu yaşıyoruz" dedi.

Editör: Haber Merkezi