CHP'den Kozlu Belediye Başkanı seçilen Altuğ Dökmeci mazbatasını aldı. 

31 Mart Mahali ve yerel idareler seçiminde Cumhuriyet Halk Partisi Adayı Altuğ Dökmeci Kozlu Belediye Başkanı seçildi. 

Dökmeci bugün Zonguldak Adalet Sarayı'na giderek Zonguldak Adliyesi Sulh Ceza Hakimi Hanifi Çelik’ten mazbatasını teslim aldı. Başkan Dökmeci’ye; CHP Genel Başkan Yardımcısı, Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, CHP Zonguldak Milletvekili Eylem Ertuğrul, CHP İl Başkanı Devrim Dural, CHP Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Merve Kır, CHP Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan, Kozlu Kadın Kolları Başkanı İlke Erel, Kozlu Belediye Meclis Üyeleri, partililer ve Kozlu halkı eşlik etti.

Dökmeci daha sonra Kozlu Belediyesi önünde basın açıklaması yaptı. 

CHP Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan yerel seçimde Kozlu'da CHP bayrağının dalgalandırılmasında katkı sunan partililere ve Kozlu halkına teşekkür etti. 

Arslan açıklamasında şu ifadelere yer verdi; 

"Değerli Kozlu Halkı, Parti Gönüllüleri, Sandık Görevlileri ve İlçe Yönetimi,

31 Mart yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi olarak Kozlu Belediye Başkanlığı'nı kazanmamızda sizlerin destek ve katkıları büyük önem taşıdı. Bu nedenle sizlere teşekkür etmek istiyorum.

Kozlu halkının bize gösterdiği güven ve desteğe sonsuz bir minnettarlık duyuyoruz. Sizlerin desteği olmadan bu başarı elde edilemezdi. Her birinizin gösterdiği ilgi, destek ve katkı, bizlere güç ve motivasyon verdi.

İlçe yönetimimize, parti gönüllülerimize ve sandık görevlilerimize de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Özverili çalışmalarınız ve fedakarlıklarınız olmadan bu başarıya ulaşmak mümkün olmazdı. Sizlerin emeği ve gayreti, bu seçim sürecinde bizlere büyük destek oldu.

Bu seçim sürecinde tarafsızlığını koruyarak her iki tarafa da eşit mesafede davranan tüm basın emekçilerine de ayrı ayrı teşekkür ederiz

Kozlu'nun daha iyi bir geleceği için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerin desteğiyle, daha yaşanabilir bir Kozlu için çaba sarf edeceğiz.

Tekrar teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım." dedi.

CHP Kozlu Örgütünün Danışma Kurulu Toplantısı Yarın! CHP Kozlu Örgütünün Danışma Kurulu Toplantısı Yarın!

Editör: Haber Merkezi