Sesli teşekkür edip başarılar diledi
Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli, halkın iradesine saygılı olduklarını belirterek seçim sürecinde birlikte çalıştığı belediye meclis üyesi adayları ve gönüllüler ile kendilerine oy veren herkese teşekkür etti. 

Kdz.Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaparak seçim sürecinde kendilerine destek veren herkese teşekkür ederken, göreve seçilenlere başarılar diledi. Sesli mesajında şu sözlere yer verdi "İlk günden son güne kadar projelerimizi anlatıp, mahalle mahalle, kapı kapı gezerek sıkmadık el bırakmadan gecemizi gündüzümüze katarak fedakarca çalıştık. Sahada elimizden gelen gayreti ekibimizle beraber gösterdik. Öncelikle bize güvenen ve bize destek olan tüm hemşerilerime yürekten teşekkür ederim.  


Çok güzel bir seçim süreci yürüttük, bu süreçte canla başla çalışan İYİ Parti teşkilatına, belediye meclis üyesi adaylarımıza ve bizimle birlikte yol yürüyen tüm gönüllülerimize ne kadar teşekkür etsem azdır.  
Kdz. Ereğli halkının iradesinin üstünde hiç bir irade yoktur. Halkımızın kararını saygıyla karşılıyorum. Bana verdikleri mesajı da aldım, kabul ediyorum.  

SEVGİ VE BARIŞ PLAJI, CUMA GÜNÜ AÇILIYOR SEVGİ VE BARIŞ PLAJI, CUMA GÜNÜ AÇILIYOR


Seçim sonucu ne olursa olsun, kazanan her zaman Ereğli olsun isterim. Bölgemizde göreve seçilen tüm belediye başkanlarımızı, belediye meclis üyelerini, il genel meclis üyelerini ve tüm muhtarlarımızı tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.  


Beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan tüm hemşerilerimden Allah razı olsun. Bizim yolumuz belli. Kdz. Ereğli’nin menfaatleri doğrultusunda hareket etmeye, çıktığımız bu yolda küsmeden yorulmadan yürümeye devam edeceğiz. Biz yine birlikte olacağız. Hedef 2029. 
Sevgiyle kalın, hoşçakalın."

Editör: Haber Merkezi