KDZ. EREĞLİ BELEDİYESİ, BAYRAM ÖNCESİ BİN AİLEYE GIDA YARDIMINDA BULUNUYOR KDZ. EREĞLİ BELEDİYESİ, BAYRAM ÖNCESİ BİN AİLEYE GIDA YARDIMINDA BULUNUYOR

Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli, İYİ Parti ekibi olarak bu seçim sürecinde vatandaşları rahatsız etmemek ve trafiği kilitlememek için konvoy yapmama kararı aldıklarını belirterek, aynı hassasiyeti diğer partilerinde göstermesini istedi.

Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli, 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak mahalli idareler seçimleri öncesinde İYİ Parti ekibi olarak araç konvoyu yapmama kararı aldıklarını söyledi. Sesli sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “Sevgili hemşerilerim; Her seçim döneminde siyasi partiler seçimlere bir gün kala araç konvoyları yapar. Ancak biz İYİ Parti ekibi olarak bu mübarek Ramazan ayında zaten sorunlu olan trafiği kilitleyip vatandaşlarımızı rahatsız etmemek için araç konvoyu yapmayacağımızı buradan kamuoyuna duyuruyoruz. Bizim önceliğimiz halkımızın rahatı ve huzuru. Aynı hassasiyeti diğer siyasi partilerin adaylarının da göstermesini temenni ediyoruz” dedi.

Editör: Haber Merkezi