20 yılı aşkın bir süredir belediye başkanlığı yaptığı Çaydeğirmeni Beldesi'nde çıkan yangınlara bile müdahalede bulunacak bir itfaiye aracı olmamasına rağmen 'makam aracı' olarak kullanmak üzere KDV ve ÖTV'den muaf tutulan milyonluk 'itfaiye öncü aracı' alan AKP'li Satılmış Gebeş'in ismi sansasyonlarla anılmaya devam ediyor.

İddialara göre; sırtlarında 'Çaydeğirmeni Belediyesi' yazılı yelekli kişiler, Gebeş'e ve yönetimine muhalif olan bir genci yerde sürüklerken yumruk ve tekmelerle darp ettiler. Başkan Satılmış Gebeş'e muhalif olduğu için gencin darp edildiği iddia edilirken Başkan Gebeş'ten yaklaşık 1-2 ay önce yaşanan arbede ile ilgili açıklama yapması bekleniyor.

Sinkaflı küfürlerle genci yerde sürükleyen belediye personelinin, gencin sürünlendiği, yumruk ve tekmelere mağruz kaldığı o anlar bir başka belediye personeli tarafından görüntülendi.

CHP'li Öztürk, AKP'li Kodaman'ı Gökçebey'de Sandığa Gömüyor !! CHP'li Öztürk, AKP'li Kodaman'ı Gökçebey'de Sandığa Gömüyor !!

Gencin darp edildiği görüntüler sosyal medyada paylaşılırken, gelen tepkiler üzerine bir süre sonra sosyal medya hesaplarından görüntülerin kaldırıldığı iddia edildi. Kavga anlarını izlemek için alttaki videoya tıklayınız.  ( Arbede esnasında çok fazla sinkaflı küfür edildiğinden dolayı videonun sesi kısılmıştır)   

Emniyet güçlerine intikal eden kavganın neden yaşandığına dair bir bilgiye ulaşılmazken, mesai saatleri içerisinde görevlerinin başında olmaları gereken belediye personelinin kavgaya karışmaları ve Gebeş'in konu hakkında açıklamada bulunmaması tuhaf karşılandı.
Başkan Gebeş'in, görüntülerde yerde sürüklendiği ve darp edildiği görülen, kendisine 'muhalif' olduğu için darp edildiği iddia edilen genç ve yaşananlarla ilgili açıklama yapması bekleniyor.

Çaydeğirmeni Beldesi'nde benzer 'tehdit' içeren bazı gelişmeler yaşanmış ve bu yaşananların bazıları basın kuruluşları tarafından haberleştirilmişti.
O HABERLERDEN KESİTLER VE TEHDİT MESAJLARINDAN GÖRÜNTÜLER ve haberleri için alttaki haber LİNK ve GÖRSELLERİNİ tıklayınız.

[ilgili-haber=5054]

[ilgili-haber=10051]

[ilgili-haber=6429]