2024 yılı Mayıs ayında Zonguldak haber siteleri manşetlerinde yer alan 'en lezzetli' (!) manşet Nejdet Tıskaoğlu tarafından işletilen Bungalov evlerinde
kısa bir  mola vermek isteyen tatilcilere servis edilen köfte-kebap ve hamburger menüsü oldu.

TISKAOĞLU'NUN BUNGALOV MUTFAĞI GÜNDEM OLDU
Yenilenmiş imajı ile Zonguldak'ta kendi reklamını yapabilmek için 'eve dönüş projesi' adı altında 'safsata' bir proje uyduran ve kendisinden başka Zonguldak'a dönüş sağlayamayan eve dönüş projesini, siyasete giriş projesi için kullanan Nejdet Tıskaoğlu'nun Çaycuma sınırlarında işlettiği bungalov evlerinin mutfağı şehir gündemine düştü.

'YANIK KÖFTE-KEBAP MENÜSÜ  DAMAKLARA TAT, CEPLERE SERİNLİK VERİYOR
Tıskaoğlu tarafından işletilen Bungalov evlerinin mutfağından servis edilen ve hindisatan lezzetlerini aratmayan köfte- kebap ve hamburger menüsü görenlerin ağızlarını sulandırırken ceplerine bir serinlik katıyor.

HİNDİSTAN SOKAK LEZZETLERİNİ TATMAK İSTEYENLER REZERVASYON YARIŞINA GİRİŞTİLER
Özkan Öztürk tarafından sosyal medya da paylaşılan Bungalov Evleri ikramlarını görenler 'Hindistan soka lezzetini' aratmayacak türden olan Bungalov menüsünü tadabilmek için erken rezervasyon yarışına girdkleri belirtiliyor.
Diğer yandan Tıskaoğlu'na ait bungalov evlerinin mutfağından çıkan ve 'Hindistan sokak lezzetlerini' aratmayan ikramlarının fahiş fiyatları da ceplere serinlik katarak kısa bir mola için bungalov evlerine gien misafirlere huzur veriyor.

ÇİN MUTFAĞINI DA ZONGULDAK'A TAŞIMASI BEKLENİYOR!
Tabi her ne kadar bungalov evlerinin mutfağından çıkan Hindistan sokak lezzetlerini aratmayan ikramlardan tatmak için sıraya girenler olsa da, ikramlardan memnun olmayan bir azınlık olduğu da görülüyor.
Bunlardan biri de kısa bir mola için ailesi ile bungalov evlerine giden Özkan Öztürk adlı vatandaş sosyal medyada 'mutsuzluğunu' ifade etmiş.
Böylesi bir lezzete karşı tepki gösteren Öztürk'ün paylaşımını, Tıskaoğlu'na bir çelme atmak olayı gibi görsek de habercilik anlayışı gereği kendisinin düşüncelerini de yayınlamak durumunda olduğumuz için paylaşımını olduğu gibi yayınlıyoruz.  Ayrıca birçok vatandaş Tıskaoğlu'nu Zonguldak'ı Hindistan sokak lezzetlerinden  mahrum bırakmadığı için kendisine teşekkür ederken en yakın zamanda kendisinden Zonguldak'a Çin mutfağı lezzetini de taşımasını sabırsızlıkla beklediklerini belirttikleri de söyleniyor.

ÖZTÜRK'ÜN İFADELERİ;  “Solda ki karışık Kebapmış 400 tl. Sağda ki yanmaya yüz tutmuş şeyin adı da köfteymiş 300tl.  Bir de hamburger  vardı ki sorma  gitsin. Eti tek taraflı yanmış diğer tarafı ateşten azcık nasiplenmiş bir haldeydi. Öyleyken nasıl becerdiler de bu yemekleri soğuğa yakın bir halde servis edebilmeyi becerdiler onu bilmiyorum”  

'Sen Kimsin?' demezler mi First Lady Hande Hanım... 'Sen Kimsin?' demezler mi First Lady Hande Hanım...

Tıskaoğlu Bir Kez Daha Çakıldı ! Zonguldak  Genel Ticaret Fuarı İlgi Görmedi ! Tıskaoğlu Bir Kez Daha Çakıldı ! Zonguldak Genel Ticaret Fuarı İlgi Görmedi !

Tıskaoğlu'ndan ''AJİTASYON'' kokan hareketler eşliğinde Yeni Yıl kutlaması.... Tıskaoğlu'ndan ''AJİTASYON'' kokan hareketler eşliğinde Yeni Yıl kutlaması....

Nejdet Tıskaoğlu'nun Taht Oyunları - (Bölüm 1) Nejdet Tıskaoğlu'nun Taht Oyunları - (Bölüm 1)

Umut Şekerci - Tıskaoğlu,Afrika'ya dönüş projesi sloganını kullanmış mıdır?....AKP'nin sosyal medya ispiyoncuları... Makale: Umut Şekerci - Tıskaoğlu,Afrika'ya dönüş projesi sloganını kullanmış mıdır?....AKP'nin sosyal medya ispiyoncuları...

Editör: Umut ŞEKERCİ