Ulupınar İlk Meclis Toplantısını Yaptı... Ulupınar İlk Meclis Toplantısını Yaptı...

Devrek Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt, 2019 seçim dönemi ile bu dönemi karşılaştırarak, "2019 seçim döneminin dostça havasından çok uzaktayız" dedi.

2019 seçimlerinde rakibi olan AK Parti Belediye Başkan Adayı Sezai Bükrü'nün düşen afişini kendisinin takmaya çalıştığı videoyu paylaşan Bozkurt, "2019 seçim döneminin dostça havasından çok uzak olduğumuzu net bir şekilde görmekteyiz. Seçim yaklaşınca kumpas, sabotaj, iftira ve hakaret işlerinin devreye gireceğini tahmin ediyorduk ve her gün bu işlerin yeni bir örneğini görmeye başladık, ÇÜNKÜ KAYBETTİKLERİNİ GÖRÜYORLAR.!" dedi.

AK Parti adayı Özcan Ulupınar ve çevresinin kumpas, sabotaj, iftira ve hakaret içerikli seçim çalışması yürüttüklerini vurgulayan Bozkurt, "Bu numaralar 5 yıldır tutmadı, tutmayacak. DEVREK tüm bunların hesabını sandıkta soracak.!" dedi.

Bozkurt paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

"2019 seçim döneminin dostça havasından çok uzak olduğumuzu net bir şekilde görmekteyiz.

Seçim yaklaşınca kumpas, sabotaj, iftira ve hakaret işlerinin devreye gireceğini tahmin ediyorduk ve her gün bu işlerin yeni bir örneğini görmeye başladık, ÇÜNKÜ KAYBETTİKLERİNİ GÖRÜYORLAR.! Gerçekle ilgisi olmayan kurgulanmış hikayelerle sahte hesaplarda paylaşımlar yapılıyor, yerel gazetelere paralar vererek asılsız, ahlak dışı haberler yaptırılıyor, onlardan olmayan insanların mallarına zarar veriliyor, itibarlarına saldırılıyor, bizim için canını dişine takıp emek veren gençlerin çalışmaları tahrip ediliyor. Akıllarınca bu tür işlerle DEVREKLİLERİ kandıracaklar, milleti birbirine düşürecekler. Bu numaralar 5 yıldır tutmadı, tutmayacak. DEVREK tüm bunların hesabını sandıkta soracak.!

Biz hiçbir vatandaşımızı ayrıştırmayacak, hep icraatlarımızı dillendirecek ve bu kötü aklı hep birlikte yeneceğiz" dedi.