Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli,  Zonguldak’ın nüfusunun 100 binin altına düşerse git gide küçüleceğini ve vatandaşların artık değişim istediğini dile getirdi.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, Saadet Partisi Merkez İlçe Teşkilatı ve Kadın Kolları Teşkilatı ile beraber Soğuksu esnafını ziyaret etti.

Başkan Adayı Dereli, esnaflarla sohbet ederek sıkıntılarını yerinde dinledi. 

Ziyaret sonrasında açıklama yapan Başkan Adayı Dereli, “Zonguldak’ta saha çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Tüm adaylara örnek olacak şekilde Zonguldak’ta siyasetçiyi politikacıyı sahada görmesini hep söylüyoruz. Sahadayız. Havanın güzelliğinden de faydalanıyoruz. Bugün Terakki Mahallesinde doğup büyüdüğüm yer olan Soğuksudayım. Şu karşınızda gördüğünüz evde doğup büyüdüm. Burada 30 Ağustos İlköğretim Okulu vardı. Burada okudum bu mahallede çocukluğum geçti. Dolayısıyla eski dostlarımı, arkadaşlarımı gördükçe mutlu oluyorum. İnşallah bundan sonra Zonguldak’ta daha güzel şeyler yapacağız. Zonguldak’ın hem ekonomik hem sosyal olarak artık büyümesi gerektiğini yerinde durmaması gerektiğini söylüyoruz. İnşallah sahada yaptığımız çalışmalarla bunları anlatıyoruz. Zonguldak artık nüfusu 100 binin altına düşürse git gide küçülecek. Esnaf ve vatandaşlardan izlenimim artık mevcut yönetimin değişmesi, Zonguldak’ta artık bir değişimin olmasını istiyorlar.  Chp ve Ak Parti’nin bu çatışmasının tiyatro olduğunu, artık bu sarmaldan çıkmalarını istiyorlar. Zonguldak’ta artık değişimin bir farklılaşmanın heyecanın farkındayız sahada. Allah nasip ederse Zonguldak’ta Türkiye’de bir gündem yapacağız. Herkes Saadet Partisinin Zonguldak’ta Belediyeyi aldığını gördüğünde 31 Mart akşamı Zonguldak yeniden marka olarak doğacak” dedi.

Akın'dan CHP'li Belediyelere Ziyaret Akın'dan CHP'li Belediyelere Ziyaret